Tworzenie stron internetowych, www - Wesolowskin.com

0

title

Witamy. Nasza firma oferuje wykonanie projektu strony internetowej (HTML, CSS, PHP) na zlecenie. Specjalizujemy się w tworzeniu stron, portali, sklepów internetowych oraz witryn mobilnych. Zajmujemy się również realizacją szeroko pojętnych usług informatycznych, przedsięwzięć oraz inwestycji. Jako indywidualiści każdy projekt szczegółowo planujemy oraz zapewniamy szybką i pewną realizację zgodną z oczekiwaniami klientów. Współpraca z nami opiera się na konkretach i zauważalnych efektach.

Przedstawiamy naszą ofertę:

  • Strony internetowe
  • Portale internetowe
  • Sklepy internetowe
  • Strony mobilne

Dodatkowo:

  • Identyfikacja wizualna
  • Marketing internetowy i kampanie reklamowe
  • Usability
  • Wsparcie projektowe
  • Obróbka i realizacje

Nie reprezentujemy typowego układu agencji. Indywidualizm zapewnia szybki czas realizacji przy zdecydowanie niskich kosztach. Każdy projekt poza zleceniem jest też oczywistą formą współpracy, którą stale utrzymujemy z naszymi klientami.

Wszystkie nasze projekty tworzone są na podstawie konkretnych oczekiwań dając przewagę nad konkurencją. Działając efektywnie nie możesz mieć zwykłej strony internetowej - musisz mieć najlepszą.

Przygotowaliśmy dwie formy współpracy:

Współpraca dla firm - Dedykowana małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom. Oferujemy interesujące warianty podjęcia współpracy dla działalności biznesowych. Przygotowaliśmy w tym celu unikalne usługi dla firm z możliwością uzyskania indywidualnych warunków.
Cechy: Wywiad dot. zapotrzebowań, Określenie celów i założeń, Projektowanie, Wdrożenie i analiza efektów, Ciągła współpraca

Współpraca dla osób indywidualnych - Przeznaczona specjalnie dla osób indywiudalnych chcących realizować projekty osobiste. Posiadamy atrakcyjną ofertę dla osób chcących zrealizować swój projekt lub dowolne zlecenie. Z nami przystąpnienie do współpracy to gwarancja sukcesu i oczekiwanej satysfakcji z efektów końcowych.
Cechy: Analiza potrzeb i oczekiwań, Plan realizacji projektu, Tworzenie z uwagami kleinta, Testy i weryfikacja, Pomoc techniczna i merytoryczna

Jesteśmy firmą, która zajmuje się projektowaniem oraz wdrażaniem na rynek nowych rozwiązań związanych z programowaniem stron, portali oraz sklepów i nie tylko. Zajmujemy się szeroko rozumianym marketingiem społecznościowym i pozycjonowaniem w social media. Tworzymy unikalne witryny WWW, które nie są spotykane nigdzie indziej. Głęboko wierzymy, że nasza pasja pozwoli Państwu rozwinąć skrzydła i zaowocować nie tylko na rynku polskim, ale i na globalnym.

Do każdego zlecenia podchodzimy z niezwykłą precyzją, dbamy o każdy szczegół naszej pracy - Państwa strona jest naszą wizytówką. Sprawna strona internetowa to taka, która jest stworzona pod potrzeby Państwa obecnych i przyszłych klientów.

Tworząc projekty z nami masz gwarancję uzyskania najlepszych możliwych rezultatów. Nie twierdzimy, że jesteśmy najlepsi, ale niezaprzeczalnie prowadzimy najlepsze kampanie i projekty.

Jesteśmy mobilną firmą, oferujemy do niczego niezobowiązujące spotkania na terenie Polski jak i na terenie Unii Europejskiej.
Oferujemy również możliwość stałej współpracy przy ciekawych projektach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: http://wesolowskin.com/
Pełne portfolio: http://wesolowskin.com/portfolio.html

Skontaktuj się z nami. Wspólnie zrealizujemy każdy projekt jak i umówimy się na osobiste spotkanie:
[email protected]
tel. +48 60 805 25 11
tel. +48 51 862 18 83

0

Czy Państwa firma ma coś wspólnego z https://envato.com ?

0

Page size:
19.4 MB
Connection error 10

o tym właśnie mówiłem odnośnie webdevu...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1