♥♥♥ Miłość ♥♥♥

3

Czy kochasz to co robisz, czy może raczej kochasz tylko rezultat (pensja 15k)? Czy gdybyś kochał programowanie, a nie pieniądze, to zaszedłbyś dalej?

33

Zacząłem z miłości, zostałem dla pieniędzy.

5

To kwestia czy ktoś jest tylko programistą czy informatykiem. Informatyka to nie tylko pisanie kodu, to rozwiązywanie problemów a komputer to tylko narzędzie jak zeszyt czy kalkulator. Trochę jak różnica między projektantem a fizycznym noszącym cegły.

5

Jakby kasa była słaba to pewnie miałbym inną pracę, ale w domu dalej bym kodził 4fun.

5

Nowe pytanie z kolejnej rozmowy rekrutacyjnej?

8

Ja to chyba nigdy tego specjalnie nie kochałem — w sensie kodzenia. Raczej mnie interesowało to, co mogę zrobić przy pomocy kodu. Nigdy nie jarały mnie jakieś kruczki technologiczne, różnice w językach, itp itd. Coraz bardziej jestem po stronie biznesu, a nie po stronie technologii.

7

Programowac lubie ale to sie nie skaluje wiec teraz traktuje to jako safety net, aprobuje wypracowac jakies inne sposoby na robienie hajsu. Generalnie etatówka jest przecietnym sposoben na zycie. Wizja cisniecia 8h dziennie przez kolejne X lat jest dla mnie porazajaca. I do tego te rozmowy typu 'Ile dni urlopu tobie zostalo' labo 'O nie znow poniedzialek' albo 'No juz tylko czwartek piatek i weekendzik' hehe xD. A w weekend pub, niedziela na kacu and here we go again.

4

aby się dowiedzieć kto kocha programowanie wystarczy spojrzeć kto pisze "syso dupa", a kto "syso kocham" !

3

Kocham dostarczać wartość dla świata. Projektami, bibliotekami, modami do gier, narzędziami i przekazywaniem wiedzy mniej doświadczonym członkom zespołu. Nie lubię siedzieć długo w miejscu bo nigdy nie ma podwyżek, a wzrost odpowiedzialności zawsze, gdy zmieniam pracę szukam najlepszej oferty.

3

Michael Jordan powiedział kiedyś: "Heart is what separates the good from the great". Zgadzacie się?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0