Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata 2018?

0

Problem dość prosty, może ktoś jest obeznany w temacie. Chciałbym zobaczyć MŚ 2018, ale nie za bardzo mam jak. Telewizor mam, ale stoi już kilka lat niepodłączony (bez telewizji satelitarnej typu cyfrowy polsat, nc+, itp.), bo nie miałem żadnej potrzeby go oglądania aż do teraz. Nie znam się na tym, ale chyba zawsze taką telewizję bierze się na abonament na długi okres czasu - więc odpada.

Znacie więc jakiś serwis który oferuje stosunkowo tanią usługę, dzięki której mógłbym oglądać MŚ 2018 z polskim komentarzem w przynajmniej 1080p? Najlepiej gdyby to był jakiś stream online który mógłbym luźno odpalić na lapku. Darmowe streamy typu acestream zdecydowanie odpadają - zależy mi na braku problemów z słabą jakością.

Pozdrawiam.

1

normalnie obejrzysz na tvp1/2 które jest darmowe

2

@czysteskarpety: trzeba mieć tuner DVB-T, a starsze telewizory mogą nie posiadać wbudowanego.

Choć zawsze można kupić byle jaki, byle dożył do końca mistrzostw.

3

U mnie pod domem restauracja ma projektor i sporo ludzi ogląda tam mecz przy piwku.
Poszukaj czegoś takiego w swojej okolicy i problem z głowy ;)

2

Nie musisz mieć anteny satelitarnej i kablowej. Mecze będą transmitowane na TVP Sport, TVP1. Potrzebujesz jedynie dokupić antenę. Przy odrobinie szczęścia wystarczy taka antena wewnętrzna tak więc nie musisz wchodzić na dach ;)

Jeżeli mieszkasz w bloku to musisz mieć antenę zbiorczą na dachu. W mieszkaniu zapewne masz gniazdo RTV. Wystarczy kupić kabel podłączyć i działa.

TV musi obsługiwać standard DVB-T.

1

Wydaję mi się, źe mecze będzie można oglądać również online na sport tvp pl i przez ich aplikacje.

2

w domu przed telewizorem z normalnym komentarzem w jakosci 4k :) (tylko, ze w innym jezyku)

2

TVP będzie wszystko puszczało na sport.tvp.pl więc nic nie trzeba dokupywać, wszystko w ramach abonamentu RTV ;) Może nawet serwery w końcu wytrzymają.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0