Studia na politechnice śląskiej dzienne/zaoczne...

0

Obecnie kończę technikum i zastanawiam się nad podjęciem dalszych studiów na politechnice śląskiej na kierunku informatyk. Zastanawiam się jak to jest...muszę zdawać maturę rozszerzoną czy wystarczy mi podstawowa i na ile % musi być?

Mogę równie dobrze iść na zaoczne ale gdzie ja niby znajdę pracę z tytułem: "technik-informatyk"?

Proszę o pomoc :)

0

Jeśli nie umiesz na podstawie progów z poprzednich lat i wzorów jak należy wyliczać wskaźnik rekrutacyjny, wyliczyć ile trzeba mieć % to zapomnij o studiowaniu jakiegokolwiek kierunku technicznego, bo myślenie, kojarzenie faktów i matematyka są tam niezbędne.

0

W tym roku na 1 rok informatyki przyjęli u nas (wydział AEiI, PolSl) taka masę ludzi, że chyba biorą już wszystkich.

0

Napisałem na forum bo po prostu nie mogę się na ich stronie doszukać czegoś takiego jak wymagania rekrutacyjne......

0

Tak samo czym się różni ta informatyka na wydziale Automatyki Elektroniki i Informatyki od wydzialu Matematyki Stosowanej?

0

Nie wiem, co umiesz, ale jeżeli faktycznie coś umiesz (chyba, że technikum dla Ciebie to były imprezki tylko) to nieistotne, że zaczynasz studia. Najpierw będziesz musiał zacząć szukać w ofertach praktyk/staży, i jak Cię przetestują to możesz zostać na stałe. Liczy się PRAKTYCZNA wiedza, którą umiesz wykorzystać i doświadczenie, nie papier z uczelni. Na dziennym trybie na robotę się nie załapiesz raczej, więc przesiedzisz 5 lat i wyjdziesz z papierem, ale wciąż praktycznie bez doświadczenia - takich osób nie zatrudnia się od razu, bo mają fajny papier.

0

tak tylko gdzie ja znajde prace w zawodzie technik-informatyk hm? poza tym waHam sie co do zaocznych bo tam sie mniej naucze a pracodawcy potem moga na mnie patrzeć trochę z podełba własnie po zaocznych....nie wiem jak to jest.

0

wybacz pisałem z telefonu :)

0

"Jak chcesz dać komentarz do komentarza, to pisz w komentarzu. ;) - JumpSmerf"
Daruj sobie lepiej udzielanie dobrych rad, bo ta ci nie wyszła. Napisz komentarz bez logowania.

Co do tematu:
wchodzisz ładnie na stronę główną polsl i tam w pewnym miejscu (chyba po prawej) znajdziesz coś w deseń "dla kandydata" albo "kandydat". Klikasz i czytasz. Odradzam ci jednak studiowanie informy na polsl bo tam takich fajnych tutoriali jak mój do znalezienia strony kandydata nie uświadczysz, a z tego co widzę bez nich nie dasz sobie rady.

podrawiam.

0

Daruj sobie xD Nie znalazłem tam po prostu wszystkich informacji, których bym chciał.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0