Codility

Odpowiedz Nowy wątek
2011-05-31 17:12
0

Piszę spod FF, bo jest jakiś bug na forum i nie mogę spod Chromium Nightly pisać (!)

http://codility.com/cert/start/
Codility to firma wspomagająca rekruterów, z jej usług korzysta sporo firm, np chińskich, ale też podobno Google. Publicznie dostępnych jest kilka zadań (można chyba policzyć na palcach jednej ręki), najtrudniejsze jest chyba to które trzeba przejść aby uzyskać ten certyfikat o którym jest napisane na stronie pod linkiem. W zasadzie codility.com to serwis dla rekruterów - za opłatą dostaje się dostęp do wielu zadań, które można potem wysłać kandydatom, a rozwiązania sprawdza sprawdzarka. Wyniki są zbierane, przetwarzane, a następnie wizualizowane.

Zadanie spod linku to dotyczy cyklów Hamiltona - dokładniej to wyszukania ilości takich cyklów w specyficznych rodzajach grafów. Ja myślałem nad tym zadaniem ze dwie godziny, ale nic nie wykombinowałem. Może komuś innemu się uda :) Ja w zasadzie nie uczestniczę w konkursach, więc nie mam wprawy.

http://wyborcza.biz/Firma/1,1[...]ty__Sito_na_programistow.html
Tutaj jest krótka historia i opis działalności Codility

Co o tym myślicie? :]


"Programs must be written for people to read, and only incidentally for machines to execute." - Abelson & Sussman, SICP, preface to the first edition
"Ci, co najbardziej pragną planować życie społeczne, gdyby im na to pozwolić, staliby się w najwyższym stopniu niebezpieczni i nietolerancyjni wobec planów życiowych innych ludzi. Często, tchnącego dobrocią i oddanego jakiejś sprawie idealistę, dzieli od fanatyka tylko mały krok."
Demokracja jest fajna, dopóki wygrywa twoja ulubiona partia.

Pozostało 580 znaków

2011-06-01 00:52
0

Rekruterzy mają możliwość wyboru pytań, a tych jest setki. Nie wiem po jki grzyb komuś cykl Hamiltona, ale moze się przydać. w kążdym razie inne pytania pokazują jak szybko człowiek może sobie poradzić z problemem i czy rozwiązanie będzie "optymalne i odporne na błędy". Te zadania które do tej pory widziałem, były raczej z natury dość przyjemne i dawały sporo możliwości nauki.


HAKGER - 50% Complete

Pozostało 580 znaków

2011-06-01 03:30
0

To zadanie wbrew pozorom jest banalne. Rozkminienie tego do końca zajęło mi półtorej godziny, nie wierzyłem po prostu w taką możliwość, choć udało mi się to udowodnić.

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz
Liczba odpowiedzi na stronę

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0