Co psy i mrówki mają wspólnego z ZOMBIE?

Odpowiedz Nowy wątek
2018-09-13 22:36
ZONK
0

Dostałem taką ofertę, usunąłem tylko nazwę firmy rekrutującej i nazwisko rekruterki. Nie dołączam też zdjęcia wściekłego psa z pianą na pysku jakie było zamieszczone w ofercie.

Przyjrzyjmy się wściekliźnie psów. Jest powodowana przez Lyssavirus, który w bardzo sprytny sposób manipuluje mózgiem zarażonego. Po przenikcięciu do organizmu lokalizuje się w istocie szarej mózgu, gdzie namnaża się. Następnie drogami nerwowymi wędruje do ślinianek. Jak najłatwiej znaleźć nowego żywiciela w takich warunkach? Po pierwsze - nie rozcieńczać śliny wodą by nie wypłukać zarazków (stąd awersja do h2o). Po drugie, wprowadzić się do krwiobiegu ofiary... a może ugryzienie zębami na których jest ślina z milionami wirusów? Wystarczy podkręcić agresję. Czasu jest mało, bo tylko ok 12 dni od kiedy wirus pojawia się w ślinie. Potem następuje bardzo, bardzo nieprzyjemna śmierć.
Z kolei mrówki mają pecha być pośrednim żywicielem motyliczki wątrobowej. Te usadzają się w ich organiźmie w zwoju podprzełykowym, "programując je tak, by wspięły się na szczyt źdźbła i czekały... aż razem z trawą zje je owca, będąca żywicielem ostatecznym.
Strach pomyśleć o tym jak sprytnie wirusy i pasożyty mogą przekodować nam mózg. Ja tymczasem szukam kogoś, kto umie kodować w c# i jest zainteresowany pracą jako junior lub regular FULLSTACK DEVELOPER :)

Pozostało 580 znaków

2018-09-13 23:46
Czarny Kowal
1

średnio śmieszne, ale odpowiadam żeby ci nie było smutno ;)

Pozostało 580 znaków

2018-09-14 04:35
Biały Mleczarz
0
Czarny Kowal napisał(a):

średnio śmieszne, ale odpowiadam żeby ci nie było smutno ;)

Czemu? Świetna satyra na ogłoszenia "szukam fulbajer heap developera automatycznego aplikacji kontenerowych ale najpierw rzucę wielce zabawną moim zdaniem krotochwilą zupełnie randomową by się wyróżnić" jakich pełno na facebookowych grupach programistycznych. Oczywiście krotochwila maskuje kompletny brak istotnej treści w ogłoszeniu - typu jak wielkie to szajs który masz utrzymywać i dlaczego tak mało za to płacą, że aż wstydzą się podać publicznie widełki.

Pozostało 580 znaków

2018-09-14 15:56
1

Zakładam, że w takim ogłoszeniu z widełek to mogę się tylko spodziewać wbitych w głowę zombie?

Pozostało 580 znaków

2018-09-14 16:49
0

Próba być śmiesznym i ciekawym na siłę, zwykle wychodzi żałośnie, dokładnie tak jak w tym wypadku.


Jeśli chcesz pomocy, NIE pisz na priva, ale zadaj dobre pytanie na forum.

Pozostało 580 znaków

2018-09-14 21:47
Brunatny Kot
0

Na wykopie by powiedzieli "hehehe ta pani umie w internety! Gdybym tylko nie mial pracy to bym tam chciał pracować!!"

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz
Liczba odpowiedzi na stronę

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0