java staż / junior

0

Czy na początek kariery w javie trzeba znać te wszystkie bajery z javy 8 - lambdy, interfejsy funkcyjne, strumienie itp czy wystarczy miec dobrze opanowana wersje 7 ? Czy z dobrodziejstw javy 8 powszechnie korzysta sie w codziennej pracy?
Czy roczne studia podyplomowe będą docenione przez korpo rektuterow ? Posiadam inzynierke z kierunku nieinformatycznego i rozwazam podyplomowke lub pojscie od razu na magisterke ( + usupelnienie roznic programowych) z informatyki .

2

nie, wystarczy tygodniowy bootcamp na nauczsiejavy peel i juz pyk 4k na reke leci

0

Java 8 wyszła w marcu 2014. Mamy wrzesień 2017. 3,5 roku! Oczywiście że sie z tego korzysta w codziennej pracy. Takie pytanie to mogłeś zadać kilka tygodni/miesięcy po premierze a nie dziś. Java 9 RC wyszła miesiąc temu, można oczekiwać oficjalnego wydania w niedługim czasie, więc niedługo będziesz 2 wersje do tyłu...

0

Zresztą takie typowe ficzery z ósemki o które ludzie mogą się pytać (lambdy, streamy, optionale, defaultowe metody w intefaceach, nowa libka do dat i czasu, CompletableFuture) nie są znowu tak zajebiście trudne do ogarnięcia.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1