[NetBeans] Katalog z projektami

0

Jakiś czas temu zainstalowałem sobie NetBeans 5.0rc2, ale raczej z niego nie korzystałem, tylko się troszkę pobawiłem. Teraz muszę coś na tym zrobić, więc odinstalowałem wersję i zainstalowałem najnowszą 5.5. Problem w tym, że w starej miałem tak, że jak tworzyłem nowy projekt, to podpowiadał mi katalog do zapisania projektu taki, jak sobie ustawiłem. Teraz pojawia się tam katalog c:\documents and settings\nazwa_usera. I nie mam zupełnie pomysłu jak to zmienić. Szukałem w dokumentacji i w Google, ale znalazłem tylko, że można przenieść ustawienia ze starej wersji. Niestety, tą informację znalazłem dopiero po wykasowaniu katalogu z ustawieniami :( Sprawa jest raczej banalna, bo przedtem to zrobiłem, ale teraz mam z tym problem. Jak ktoś używa NetBeans i wie jak to zrobić, to proszę o info.

0

Wystarczy że przy tworzeniu nowego projektu wskażesz jakiś inny katalog i NetBeans sam już ustawi sobie ten katalog jako domyślny do projektów. Nic więcej nie trzeba kombinować :)

0

I to takie proste? No tak, to by wyjasniało czemu w poprzedniej wersji miałem to ustawione mimo, że nie wiedziałem jak to zrobic :)
Sprawdzę dopiero po południu, ale tuszę, że masz rację. Dzięki.

//EDIT: Zadziałało :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1