aplikacja bazodanowa

0

Cześć,
Chciałabym napisać aplikacje bazodanową zarządzająca umawianie się i tworzenie grafików zajęć rekreacyjnych. Planuję umieścić w niej panel rejestracji i logowania, wyboru miejsca z pośród kilku lokalizacji oraz możliwości zapoznania się z grafikiem i zapisania się na zajęcia jak i panel ustalenia grafików dla instruktora zajęć z możliwością edytowania.

 1. Myślałam o Javie i podłączeniu się pod bazę danych, ponieważ uważam, ze w tym języku „czuje się” najlepiej aczkolwiek chciałabym zapytać o obiektywną poradę i czy lepiej skłonić się ku na przykład C++?
 2. jako, ze jestem dość raczkująca w takich tematach, polecilibyscie mi jakieś kursy, które przybliżyły by mnie do zagadnień rozwiązujących moje założenia? Z czym zapoznać się żeby podołać temu zadaniu?
  Z góry dzięki za każda pomoc !
1
 1. W zgodnej opinii C++ nie nadaje się /. jest dalece nieoptymalny (na dziś) do robienia aplikacji biznesowych.

 2. Wybór pomiedzy Javą a C#

 3. Powiedzmy wyraźnie, mowa o webie?

 4. Bardzo mi wygląda, że i w Javie masz słabe obycie, choćby dlatego, że użyła byś nazwę popularnego frameworku do weba, gdybyś to choćby słyszała.
  Bardzo źle jest się uczyć w/w frameworka, jeśli samego języka i programowania obiektowego nie mamy dobrze ugruntowanego.
  Ile już sporządziłaś programów na powyżej 10 klas, i ponad tysiac linii? 1)

 5. Masz świadomość, że mowa o algorytmice (gbyby to był web, czasem używa się słowa backend), i o widoku, prezentacji (gdyby to był web, bez HTML+ CSS się nie obejdzie, a bez JavaScriptu współcześnie trudno coś ładnego zrobić)

 1. Jesli jest, jak myślę, bardzo proszę i sugeruję, ugruntuj fundamenty, zrób ciąg malutkich i coraz większych sukcesów

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1