Nauka u podstaw

0

Moje pytanie jest dość teoretyczne i odnosi się bardziej do samego sposobu pracy, choć wiem, że każdy pracuje w inny sposób jak się uczy, aczkolwiek czasem mnie to trapi.

Programuje od ponad roku z całkiem nie złym skutkiem. Ostatnio zacząłem wymyślać bardziej udziwnione aplikacje głównie z GUI. Jak wiadomo jak się nie wie do końca jak coś napisać to wypada tego poszukać internet , książka. Tyle, że czasem się zastanawiam czy uczenia się momentami z gotowców z YT jest dobre niżeli szukanie pewnych procesów po forach przez google.

Przepisać i skompilować kod nie problem potem go rozpracować też tyle ile to daje rozwoju. Choć warto chyba wykorzystywać to co mamy.

Jak wy samo do tego podchodzicie w jaki sposób zabieracie się za aplikacje w pracy czy to co wzięliście jako zlecenie na boku? wszystkiego człowiek nie wie. Dokumentacja też bardzo ważna, ale też wszystkiego nie mówi.

Pozdrawiam

0

Zależy od ilości czasu :D Jak wolisz szybciej to fora/gotowce.. Wolniej - rozpracowywanie samemu w miarę możliwości oczywiście :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0