Struktura hierarchiczna w CVSie (np dla projektów Mavenowych) pod Eclipse

0

Generalnie z tego co do tej pory wiem klient CVSa w Eclipse umożliwia tylko robienie modułów (projektów) w katalogu głównym i nie pozwala na po prostu stworzenie podkatalogu (albo może ja nie mam praw do tego?), aby wrzucać tam podprojekty.

Generalnie to co chciałbym osiągnąć to (dalej męczę bileterkę):
repo:

  • CVSROOT
  • jakieś inne projekty
  • mój projekt - bileterka
    -- parent
    -- javame
    -- common
    -- android-parent
    -- android
    -- android-it

Strukturę chyba płaską muszę zostawić bo szef upiera się przy Eclipse.

Da się w ogóle stworzyć hierarchiczną strukturę dla Mavena z poziomu eclipse?

Ponadto w Eclipsie nie widać projektów typu parent, czyli tych z packaging=pom. Jak je zacommitować w takim razie?

0

A mozna spytac, dlaczego wlasnie CVS? Zatrzymales sie w rozwoju w poznych latach 90-tych czy taki wymog projekty? Jesli to pierwsze, to zainteresuj sie hg lub git; jesli to drugie, well, pora zmienic prace ;d

1

jesli to drugie, well, pora zmienic prace ;d

W zasadzie to nie jesteś pierwszą osobą, która mi to mówi:

http://stackoverflow.com/questions/9871991/maven-share-a-logger-for-multi-module-project-with-javame-javase-and-android napisał(a)

Actually, if your boss suggests something like shared common code for CLDC 1.0 and Android, consider changing a job - there's not much fun in being micromanaged, and especially micromanaged by an idiot – gnat Mar 26 at 19:21

Wracając do sprawy, niby coś tam się udało i da się zcheckoutować projekty z podfolderów, więc niby jestem w domu. Szef dalej naciska na Eclipse, który jest totalnie beznadziejny jeśli chodzi o obsługę tego projektu (Mavenowy projekt łączący JavaME i Androida + unit-testy w JavieSE), w przeciwieństwie do chociażby NetBeansa, który łyknął projekt w zasadzie od razu (trzeba tylko dodać kilka customowych akcji do menu, co jest banalne i można to klepnąć z poziomu GUI NB). W sumie nie wiem co jest bardziej toporne: Eclipse czy mój szef?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1