Jakie kodeki i odtwarzacz aby wszystko działało

0

Witam

Otóż jestem świeżo po formatowaniu dysku. Jakie kodeki i odtwarzacz polecacie tak aby wszystko działało? Nie chcę instalować wszystkiego po kolei bo nie chcę od nowa robić bałaganu.

Pozdrawiam

PS. Najczęstszym problemem jest znalezienie takich kodeków co odtworzą .rmvb i takiego odtwarzacza co obsłuży np. pliki .mp3 z nazwą z znakami wschodnioazjatyckimi.

0

bs player

0

K-Lite Codec Pack

0

@somekind nie odtwarza .rmvb
@sid90 właśnie zainstalowałem i też nie odtwarza .rmvb

0

Real Alternative - kodeki do rmvb
albo cały pakiet K-Lite Mega Codec Pack

0

Nie lepiej po prostu VLC? Ma kupę swoich kodeków w standardzie, może korzystać z systemowych, jest całkiem wygodny i wydajny.

0

rmvb dziobas albo VLC wspomniany wyżej...

0

ja używam bestplayera + kodeki: ffdshow, realalternative, flv splitter, matroska splitter. i wszystko śmiga, avi, flv, mkv, mov (przy okazji: po zainstalowaniu takiego zestawu polecam przed odtwarzaniem filmów w mov zmieniać im rozszerzenie na hdmov i odtwarzać - przejmuje go wtedy jakiś inny kodek i film działo wiele sprawniej - widać różnicę jak mój laptop nie dawał sobie rady z trailerem w 1080p)

0

do hd polecam splash player lite - używa dekodera na karcie graficznej (jeśli się posiada). Dla przykładu na moim kompie, przy filmie full hd zużycie procka spada z ok 90% do jakichś 10-15%

proc athlon x2 4200+, grafika gforce 8600 GT

0

Zainstalowałem VLC i strasznie spada frame rate podczas oglądania. :/

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1