Co ***** *** wniosło do naszego kraju?

0

Pośpiewali, pokrzyczeli i czy przyniosło to jakiś skutek?

4

Prawo i Sprawiedliwosc! Tej sily juz nikt nie powstrzyma!
xD
screenshot-20211118132451.png

17

10

Pięć gwiazdek przyniosło:

  1. Jeszcze większe zbydlęcenie debaty publicznej.
  2. Dehumanizację strony przeciwnej, 'uzasadnione użycie przemocy'.
  3. Zwiększoną polaryzacje kraju.
  4. Pokazało faktyczną skale zidiocenia społeczeństwa. Kiedyś uważałem że "moja generacja" będzie bardziej hmm technokratyczna. A okazało się że Oskarki i Julki są tak samo "zafiksowani w garze" jak Grażyny i Janusze. O piciu wódki u Mazurka nawet nie wspomnę.
1

@szatkus:

Mam wrażenie, że takie komunikaty promują postawę - nie narzekaj, bo "i tak nic nie zrobisz".

Dla mnie to bardzo błędna i głupia postawa, często ją spotykam.
Teksty w stylu: nic nie mówię o nowym ładzie, bo jeszcze nie wszedł i może w ogóle nie wejdzie.

Wiadomo, świata nie zmienimy, ale wolę na spotkaniu z rodziną/w necie narzekać na *** oczywiście w merytoryczny sposób, niż mówić "ze i tak nic nie mogę, to będę siedział cicho".

Przypominam, że na liniowym zdrowotna miala byc 9%, po "oburzeniu klasy średniej" spadło na 5% + doszła ulga dla klasy średniej, z której czesc osob skorzysta.

1

A czego się spodziewałeś? Że co to niby wniesie? Dzieci lubią sobie pokrzyczeć, to pokrzyczały. Ale dzieci też szybko się nudzą, ile można biegać po ulicach i wykrzykiwać bluzgi. Poimprezowali i wystarczy.

Ciekawsze, czemu ta lewacka hołota która tym sterowała jeszcze nie jest skazana, chociażby ta gruba paskudna baba, która pluła na policjantów, kandydatka na Warszawiankę Roku

2

1
euro2012spoko napisał(a):

Pośpiewali, pokrzyczeli i czy przyniosło to jakiś skutek?

Myślę, że tak. Możliwość wyrażenia sprzeciwu wobec rządów obecnej partii, więc i dzięki temu ludzie nie zwariowali jeszcze do reszty i nauczyli się żyć w kraju, w którym rząd jest niekompetentny.

Ponieważ nie mamy wpływu na to, kto będzie rządzić, to zawsze warto mieć w zanadrzu jakieś hasła antyrządowe, żeby móc je krzyczeć. Tak samo jak modne jest słowo "nowy wał" zamiast "Nowy Ład"(czy tam Polski Ład). Wiadomo, nic to nie zmienia, bo dalej trzeba będzie płacić, ale jest lżej. Albo zwyczajowe nazywanie premiera "Pinokiem" (już 2 polskich premierów się dorobiło takiego przydomka. Ba, oni nawet sami się tak przezywają. Ostatnio pierwszy Pinokio nazwał oficjalnie obecnego premiera Pinokiem). Wiadomo, on dalej będzie premierem, ale powiemy Pinokio i już jakoś się lżej na duchu robi.

2

Możliwość zawsze była, z tym że gdy za rządów PO robili to górnicy, to strzelano do nich z ostrej amunicji. Teraz policja wykazała się anielską cierpliwością, gdyby taka Marta Lempart pluła na mnie, to na miejscu tego policjanta bym nie wytrzymał i palnął jej w łeb.

3

@Ghost_: A ZA PEŁOOO TO DOPIERO BYLO

3

@Ghost_:

Możliwość zawsze była, z tym że gdy za rządów PO robili to górnicy, to strzelano do nich z ostrej amunicji

Podasz jakieś źródło?

To jest poważne oskarżenie i jestem całkowicie pewny, że:

  • nie powtarzasz tego po polityku PiS, któremu już udowodniono manipulację faktami w tej sprawie
  • dokładnie zweryfikowałeś informację zanim puściłeś ją dalej
2

Mi tam się robi ciepło na serduszku jak widzę 8 gwiazdek w mediach społecznościowych, albo na czerwonym vanie który ktoś parkuje na moim osiedlu. A czemu? A temu bo to jest znak niezadowolenia społeczeństwa. Pomimo że rząd pudruje rzeczywistość, w przestrzeni publicznej możesz zobaczyć, że jednak nie jest tak kolorowo i wielu ludzi dalej jest wkurzonych.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1