Biją mnie Niemcy!

0

Zwrot "biją mnie Niemcy" nabrały nowego znaczenia po 11 listopada 2011. Jeżeli ktoś nie wie to informuję, że 11 listopada 2011 niemiecka antifa atakowała ludzi z polskimi emblematami na ul. Nowy Świat w Warszawie, m.in. pobiła uczestników grupy rekonstrukcyjnej w polskim mundurach, którzy byli w drodze na defiladę historyczną. Bojówkarze z Niemiec wg polskiej Policji atakowali również przypadkowych przechodniów z polskimi flagami oraz policjantów, a po interwencji Policji zabarykadowali się w kawiarni Krytyki Politycznej.

Krytyka Polityczna kategorycznie odcina się od niemieckich bojówkarzy, przy okazji strasząc wszystkich uważających inaczej sądem. Z kolei polscy anarchiści na stronie http://cia.media.pl napisali, że niemiecka antifa zachowywała się nadzwyczaj spokojnie i została zatrzymana przez polską Policję z pobudek szowinistycznych :)

Co grupa zamaskowanych niemieckich lewaków robiła 11 listopada 2011 w Warszawie? Dlaczego wśród 210 zatrzymanych przez Policję uczestników manifestacji z 11 listopada 2011 było aż 94 Niemców? Tego chyba nigdy się nie dowiemy, a to ze względu na udział mediów od GW po TVN, które rozmywają odpowiedzialność za udział niemieckich bojówek w marszu, a podkreślają skandaliczne zachowanie uczestników Marszu Niepodległości w tym agresywne hasła takie jak "Bóg, Honor, Ojczyzna" :)

0

Czyli to wszystko wina tvn i gw, że kilku chuliganów z przyjechało z Niemiec do Warszawy i wszczęło awanturę?

0

Co w tym dziwnego? Polacy też jechali do Drezna blokować marsz NPD, to oni przyjechali do Warszawy wspomóc blokadę naszych lokalnych troglodytów. Lewica jest ponadnarodowa, nie uznaje tych podziałów.

Ale ogólnej opinii nt sensu tych demonstracji nie będę wypowiadał. Najwięcej na tym wszystkim zyskali TVN, GW i władze Warszawy, bo mają pretekst do wprowadzenia restrykcyjnych praw odnośnie manifestacji.

0

Ja słyszałem że TVN sam podpalił swoje wozy i sprzęt żeby móc teraz szkalować prawdziwych patriotów!

0

Lubię teorie spiskowe.

0
AdamPL napisał(a)

Nie wiadomo z całą pewnością czy ci zamaskowani sprawcy utożsamiają się z ideami narodowców czy też byli to członkowie antify, którzy dołączyli do marszu w celu wywołania prowokacji.

weź się chłopie ogarnij

1
AdamPL napisał(a)

Nie wiadomo kim byli zamaskowani sprawcy. Mogli to być narodowcy, mogła to być antifa, mogli być to pospolici bandyci szukający rozróby.

reptilianie

0

na początku myślałem, że źle rozumiem intencje autora
niestety zrozumiałem dobrze
szkoda

0
AdamPL napisał(a)

skończ te swoje kretyńskie docinki o reptilianach i zamknij swój tępy dziób

wdech-wydech, wdech-wydech, ...

0
AdamPL napisał(a)
rafal__ napisał(a)
AdamPL napisał(a)

Nie wiadomo kim byli zamaskowani sprawcy. Mogli to być narodowcy, mogła to być antifa, mogli być to pospolici bandyci szukający rozróby.

reptilianie

Czy wiesz z całą pewnością kim były te zamaskowane osoby? Może znasz je z imienia i nazwiska? Jeżeli tak to masz obowiązek zgłosić to na Policję. Jeżeli jednak nie wiesz kto to był, to proszę skończ te swoje kretyńskie docinki o reptilianach i zamknij swój tępy dziób. Większość z uczestników Marszu Niepodległości nie szukało rozróby i nie utożsamiało się z tymi zamaskowanymi bandytami.

Dowódcą zamieszania był Dagbjarnet Iaincna (203 lata) z planety Reptilia. Jest jakaś szansa na przekazanie listu gończego do ich interpolu?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0