studia dzienne warszawa

Odpowiedz Nowy wątek
2017-05-19 18:37
0

Hej,

co myślicie o wyborze studiów dziennych informatyka w Warszawie? Matematyka ani fizyka nie sprawiały mi w liceum problemów, maturę zdałem bardzo dobrze, poszedłem na inne ścisłe studia, ale mnie nie satusfakcjonują perspektywy. Informatyki nie miałem w szkole, więc umiem nie za dużo, chociaż popełniłem kilka sensownych programów w C++. ale STL już nie znam np. Matmę lubię i nie mam z nią problemów, ale nie zrobiłem nigdy olimpiady, nawet się tym nie interesowałem. O informatyce nie mam za dużego pojęcia ani co by mnie w jej obrębie interesowało. Co polecacie, PW - EITI, MINI, MIM UW, PJWSTK, coś innego? Gdzie jest dobra atmosfera, wykładowcy nie utrudniają, jest z nimi dobry kontakt, odpowiedni do mojego poziom, żebym się czegoś nauczył?

Pozostało 580 znaków

2017-05-19 19:43
0

Zrób I stopień i idź na II na dowolny z tej listy. Prawdopodobnie MIM będzie poza zasięgiem, ale politechniczne, czy PJ, dasz radę na pewno.

Pozostało 580 znaków

2017-05-19 19:59
0

Sprawa jest trochę słaba, bo jestem matematycznym zajawkowiczem, tylko trochę późno to odkryłem. Nigdy nie lubiłem siedzieć w książkach, więc w liceum było już za późno, żeby brać się za olimpiady. Czy mam szansę robić coś ciekawego, czy raczej nie powinienem się łudzić, że będę robić coś więcej niż klepanie kodu? Jak to jest z tym Googlem itp? Nie wiem, tylko tak rzucam, bo Google chodzi jako taki szablonowy przykład.

A jak jest z poziomem, właśnie z robieniem takich ciekawszych rzeczy?

Pozostało 580 znaków

2017-05-19 20:21
0

No to tym lepiej. Ja po pierwszych studiach, też ścisłych, robiłem ciekawe rzeczy i to mnie pociągnęło do informatyki. Na drugie poszedłem trochę z lenistwa a trochę żeby mnie ktoś przeprowadził przez podstawy. Weź Cormena albo jakiś inny kurs algorytmiki i łap się za projekty. Tak naprawdę nie musisz mieć studiów kierunkowych (a często w ogóle żadnych) żeby robić to co chcesz, nawet w Googlu. Jak Cię HR nie przepuści za brak dyplomu kierunkowego, to znaczy, że firma nie jest warta aplikowania.

Pozostało 580 znaków

2017-06-07 03:18
0

Ok spoko. Dzięki za odpowiedzi

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz
Liczba odpowiedzi na stronę

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0