Kurs ASP.NET MVC

0

Witam,
poszukuję dobrego i sprawdzonego kursu ASP.NET. Jestem na dość wczesnym etapie nauki programowanie, chociaż liznąłem już w mniejszym-większym stopniu C#, Javy i C++. Od kilku miesięcy zajmuję się tworzeniem stron internetowych i chciałbym zacząć to robić z wykorzystaniem ASP.NET, a w przyszłości rozszerzyć moją działalność o aplikacje webowe.

Przeszukałem internet pod kątem jakiś książek i/lub kursów. Jedyne co wydaje mi się sensownego to http://eduweb.pl/kursy/aspnet/asp-net-mvc-w-praktyce.html lub http://eduweb.pl/kursy/aspnet/asp-net-mvc-aplikacje-internetowe.html lub http://helion.pl/ksiazki/asp-net-mvc-5-zaawansowane-programowanie-adam-freeman,asp5zp.htm. Zwracam się do Was z prośbą o opinie na temat w/w pozycji. Może ktoś miał z nimi styczność? Lub też bardziej doświadczeni programiści mogą podzielić się jak oni zaczynali nauke ASP.NET :)

Dziękuję za pomoc

0

Adama Freemana posiadam. Książka nie jest zła. Warto jednak popatrzeć najpierw w necie. Jest wiele przydatnych tutoriali. Zajrzyj np tutaj: http://www.codeproject.com/Articles/482546/Creating-a-custom-user-login-form-with-NET-Csharp

Prosty kurs logowania w Asp.net MVC. Potem pomyśl jak można by było to rozbudować, poszukaj kolejnego tutorialu, jak np zrobić raport z użytkowników itp. W ten sposób szybko się nauczysz podstaw.

0

Dziękuję za propozycje, na pewno przerobię :)
Ktoś jeszcze ma jakieś porady/linki/książki?

Pozdrawiam

0

Polecam -

0

Polecam, http://helion.pl/ksiazki/c-6-0-i-mvc-5-tworzenie-nowoczesnych-portali-internetowych-krzysztof-zydzik-tomasz-rak,c6mvc5.htm , kompleksowo zebrane informacje nie tylko o samym ASP.NET, bez nadmiernego wnikania szczegóły, za to z bardziej praktycznymi informacjami i przykładami.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1