Nauka angielskiego, serwis który umożliwi wrzucenie własnych słowek.

0

Temat poruszany pewnie nie raz ale szukam serwisu, w którym wrzucę swoje słowka angielskie i serwis będzie losował mi wybrane słowka i będę musiał napisać tłumaczenie. Ktoś coś poleci? Miałem pewien program lecz kasował on baze po wyjsciu z programu. Mógłbym sobie sam coś takiego nadziergać ale jakoś mi się nie chce :D

0

Może wystarczy ci Drill? https://github.com/gronostajo/drill2 ;) Nie wspiera raczej wpisywania odpowiedzi, ale możesz forkować i dopisać.

0

Supermemo.net ? z tego co sie oreintuje tam mozesz zrobic swoja baze slowek.

0

Ja swego czasu uczyłem się na vocabla ale teraz zacząłem używać programu Anki. Dobre jest również robienie własnych fiszek lub pisanie na kartce kilkadziesiąt razy danego słówka.

Niestety ani na Vocabla ani w Ank'ach nie można wpisywać słówek.

1

Poczytaj o Anki - maja aplikacje na win, lin, osx, androida, ios, i aplikacje webowa.

0

Jeśli jesteś zainteresowany nauką słówek to poczytaj o metodzie Leitnera - tzn. fiszki (btw cała książka Leitnera "Naucz się uczyć" jest godna polecenia). A jak już dowiesz się czym są Fiszki to polecam program Anki, tak jak kolega wyżej wspomniał. Wypisuję sobie codziennie trochę słówek na komputerze, a potem klepię w wolnych chwilach na telefonie. Anki wymaga trochę czasu żeby opanować, bo ma wbrew pozorom duże możliwości, ale warto.

0

etutor

0

Quizlet

0

Polecam Anki, na start możesz sobie nawet ściągnąć gotowy zestaw słówek.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0