Pomoc w wyborze technikum

0

Cześć, mam mały dylemat. Byłem już zdecydowany żeby iść do technikum na programowanie, ale po wczorajszej rozmowie z kolegą, który stwierdził, że jest tam żenujący poziom zastanawiam się nad innymi kierunkami:

  • programowanie (na które chciałem się wybrać)
  • automatyka i robotyka
  • mechatronika

Czym się różni AiR od mechatroniki i co bardziej polecacie? I czy ktoś może polecić jakieś technikum z wysokim poziomem w okolicach Zabrza - Gliwic?

0

Jesteś zdecydowany na technikum, bo nie wybierasz się na studia?

Chcesz zostać programistą, czy pracować w innym zawodzie? Trudno doradzić ci kierunek, jeżeli nie wiemy co chcesz robić w przyszłości :)

0

Idź na programowanie, będziesz miał czas na naukę fizyki na studia :]

0

Idź do liceum z najlepszym angielskim w okolicy, przyzwoitą matmą, a resztę [CIACH!] i rób to co lubisz zamiast zadań z polskiego.

0

Byłem w technikum i powiem tak: jeśli nie chcesz iść na studia to wybierz technikum, ale jeśli chcesz iść lub się wahasz - nie polecam, lepiej wybierz LO.

0

To co wybierzesz będzie miało minimalny wpływ na Twoją dalszą przyszłość.

0

To teraz najważniejsze. Czym się różni AiR od mechatroniki?

0

Może się mylę, ale czy istnieje technikum o profilu np. programista? Czy automatyka i robotyka? Mogę się mylić, ale myślę że to są jakieś dodatkowe zajęcia? Bo albo ty wprowadzasz nas błąd albo teraz ja wprowadzam użytkowników w błąd.

0

W 2 klasie technikum wybiera się specjalizacje.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0