Nauka javy ee

0

Od czego zacząć naukę javy ee ? Czego się uczyć i w jakiej kolejności ? Co wy potrafiliście przed rozpoczęciem pracy i jakie projekty mieliście w CV ?

1

Na początek na pewno trzeba się nauczyć JavySE. Następnie nauka testowania, trochę wzorców projektowych, a potem już JavaEE.

W dziale Java masz przybite dwa ważne wątki: Materiały dostepne w sieci oraz Książki. Przejrzyj oba i wybierz co ci pasuje (zaleznie czy wolisz książki czy naukę z neta).

Dodam jeszcze, że Javę EE mam generalnie tylko liźniętą, ale mniej więcej wiem o co w niej chodzi (bo i tak filozofia jest podobna do innych frameworków z tych samych kategorii). Ostatnio uczyłem się JavyEE z książki: http://www.packtpub.com/java-ee-6-development-with-netbeans-7/book Książka ta jest w zasadzie mocno po łebkach, zresztą w 400 stronach i tak by się nie dało dobrze JavyEE opisać. Z drugiej strony jednak jest w miarę przejrzyście poukładana i napisana, szybko się ją czyta, więc szybko dzięki niej zastartujesz. Potem możesz zabrać się za dokładniejsze opisy JavyEE.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1