Jak zabezpieczyć się przed użytkownikiem

0

Cześć.
Piszę sobie program oparty o TWebBrowser. Można w nim tylko przeglądać pliki z konkretnego folderu na kompie (html, swf, obrazki itp.). Chciałbym jednak by te pliki można było przeglądać nie inaczej jak tylko właśnie w tym programie (żeby czasem jakiś ciekawski użytkownik nie mógł ich edytować i podejrzeć w innych programach). Mógłbym szyfrować każdy plik osobno, ale chyba jednak wolałbym zapisać to wszystko w jednym pliku.
Tylko jak to zapisać do pliku tak aby linki działały (tzn. by strony mogły wczytać obrazki, css i inne elementy stron z plików)?

0

hmm... watpie czy sie da zrobic taki bajer...
jedyne sensowne rozwiazanie jakie mi przychodzi do glowy to postawienie lokalnego serwera www, z krotym sie bedzie laczyl webbrowser. wtedy webbrowser nie czyta obrazkow z dysku, tylko wszystkie dane sa wysylane przez program, wiec pliki nie musza nawet fizycznie istniec na dysku. moga sie chowac w jakims jednym zakodownym pliku, a w razie potrzeby rozkodowane i przeslane do webbroswera.

0

A co z buforami ? TWebBrowser nie cacheuje sobie gdzies plików ściaganych z sieci ? No wiecie - na podobnej zasadzie jak IE

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0