Autor artykułu

0

W informacjach o artykule jest info o ostatnim autorze tekstu. Czy możnaby dodać info o pierwszym autorze?

0

A nie ma? Jeśli tak, to wypadałoby!

0

wypadaloby o wszystkich autorach dodac info.

0

O wszystkich autorach jest info w zakładce "Historia". Ale pierwszy autor powinien być na wierzchu.

0

Pisałem o tym Adamowi za czasu wersji developerskiej... jakby nie było, pierwszy autor jest jednak inicjatorem artu i nie licząc rzadkich przypadków, to on pisze lwią część tekstu...

0

Czy to jest tak wazne ze bedzie napisane "pierwszy autor". Czy poczujesz sie lepiej widzac swoj nick przy danym tekscie? Wszystkich autorow masz w historii, wcale nie jest tak, ze autor pisze lwia czesc, na pewno nie w przypadku hasel opisujacych dane elementy jezyka programowania (czyli nie cale artykuly na dany temat).

0

Po prostu Adam jest z epoki Średniowiecza i to wsystko wyjaśnia [green]

Utwory średniowieczne były w większości anonimowe, nacisk kładziono głównie na treść, autor nie pisał dla własnej sławy lecz dla chwały Boga i pożytku innych ludzi.

0

Nie dawać w ogóle autora, jak w wikipedii. Będzie najsprawiedliwiej. Każdy sobie w historii sprawdzi kto i co zrobił, jeżeli mu będzie zależeć.
Tutaj też Adama popieram, że to się robi "pro publico bono".
Ale umieszczanie ostatniego autora może powodować niezdrową chęć pokazania "tu byłem" całemu światu. Jak chociażby we wszystkich forach ostatni odpowiedziałem*

I tak przy okazji, aby nie tworzyć dla głupotki nowego wątku. Zmieńcie proszę te "Artykuły do zrobienia". Artykuły to się raczej pisze, a robi to się w WC.

    • oczywista aluzja do numeru Maćka nie ma na celu skrytykowania go, gdyż tamto było jedynie uchwyceniem osobliwego stanu forum w trakcie wykonywania przez niego prac moderatorskich
0
Dryobates napisał(a)

Nie dawać w ogóle autora, jak w wikipedii. Będzie najsprawiedliwiej. Każdy sobie w historii sprawdzi kto i co zrobił, jeżeli mu będzie zależeć.

Zgadzam sie, taki system jak jest teraz to taka świnka morska, ani to świnka ani morska :P

Co więcej, umieszczanie pola ostatni autor jest krzywdzące dla tych co napisali duży artykuł a ktos np. poprawił orta, a umieszczenie "pierwszy autor" było by krzywdząca dla tych co napiszą duży artykuł w miejsce "zalążka", dlatego gdyby to ode mnie zależało informacje o autorze pozostawiłbym tylko w historii.

0

Hmm... z tym "ostatnim autorem" to jest jedynie pomocne aby zidentyfikowac, czy artykul zostal zmodyfikowany. Np. chodze sobie po stronie, wchodze na strony napisane m.in. przeze mnie i widze ostatniego autora. Jezeli to nie ja, to widze ze ktos modyfikowal strone ;) wtedy daje historie i porownywanie co zostalo zmienione (bo nie zawsze to widac na pierwszy rzut oka). No, ale od czego jest skrypt news.php oraz mozliwosc obserwowania tematow ;) Mysle ze mozna pomyslec o usunieciu tego pola jezeli tak bedzie sprawiedliwiej.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1