Poprawianie postów w zablokowanym topic'u

0

Mam małą propozycję. Możnaby umożliwić modyfikację napisanych już postów w zablokowanym topic'u. Na przykład w pewnym topic'u walnąłem takiego byka Paskal zamiast Pascal i nie mogę go poprawić, bo temat jest zablokowany. To do przemyślenia, jeśli są jakieś silniejsze argumenty przeciw wprowadzaniu takiej zmiany, to proszę je napisać, przeczytam i sam przemyślę. Uprzedzę tylko jeden: Możliwość dalszego prowadzenia dyskusji między osobami, które już coś napisały w topicu, poprzez dopisywanie dalszych tekstów. Tego się niestety nie da uniknąć w takiej sytuacji, a jak ktoś chce podyskutować, to i tak może (napisze sobie następnego topica i utrudni pracę moderatorom). Tak czy inaczej proszę o komentarze.

0

Było to dyskutowane bodajże w dziale dla moderatorów przy wchodzeniu Coyote. "Błąd" o którym piszesz został wprowadzony specjalnie. Głównym tego powodem był przykład abusera, który w jakimś tam poście mocno nabruździł. Wątek wtedy się blokuje, aby ten nie mógł zmienić wpisu. Co prawda jest też ukrywanie postów, dlatego Twoją propozycję można jeszcze przemyśleć.

0

To może dać 2 rodzaje blokowania? Blokowanie całego wątku tak, jak to jest teraz, tylko z mozliwością modyfikowania postów, a także blokowanie pojedynczego posta, właśnie uniemożliwiając modyfikację.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1