Informacja o zablokowanym wątku

3

Chwilę temu @Adam Boduch zablokował wątek o "alternatywnej rzeczywistości" - Alternatywna rzeczywistość 4p.

W sumie to chyba dobrze zrobił, bo od kilku dni nikt tam niczego sensownego nie napisał, za to jeden z użytkowników bezustannie trollował, co wkurzało zarówno mnie, jak i wielu userów, którzy zgłaszali raporty Po przemyśleniu sprawy oraz rozmowie z autorem wątku stwierdzam, że jednak nie popieram blokady, powinien wylecieć user, który zamieszanie robił, a nie że wątek został zablokowany z powodów wygłupów jednego pajaca. Ale nie o tym chcę napisać ;)

Jeśli mnie pamięć nie myli, to dawniej przy zablokowanych wątkach była na górze stosowna adnotacja (coś podobnego do "wątek przeniesiony dnia XXX przez YYY"). A teraz tego chyba nie ma, to powiadomienie gdzieś uciekło podczas zmian interface. Nie wiem, czy to przeoczenie, czy działanie celowe, ale moim zdaniem taka informacja powinna być, bo teraz użytkownicy mogą czuć się zagubieni - nie ma informacji, ale pisać też nie można, ogólnie to dziwna sytuacja.

3

Masz racje. To przeoczenie. Poprawi się.

2

od kilku dni nikt tam niczego sensownego nie napisał

@cerrato I ja raczej nie napiszę. Pisałem dalszą część historii a teraz to nie ma sensu: ani ja nie mogę nic napisać ani pozostali użytkownicy odpowiadać. No nic. W końcu to forum programistyczne, więc spokojnie mogę się z czymś takim stąd wynieść.

2

Całego tematu o tym zakładać nie chcę, a ten jest po części o powiadomieniach.
Dziś otrzymałem takie powiadomienie na forum
furious.png
Niestety żadnych szczegółów, nie wiadomo o jaki post chodzi - czy to był mój post, czy post który skomentowałem a może w ogóle niezwiązany ze mną a tylko dlatego że obserwowałem temat. A szkoda bo zachowanie furiousa zawsze budzi uśmiech na twarzy i chętnie zobaczyłoby się pełny kontekst

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0