Wątki powiązane na forum

1

Mam takie spostrzeżenie że na forum przydałaby się funkcjonalność "wątków powiązanych" tzn jak w systemach zadaniowych zadania powiązane. Czasami szuka się jakiegoś tematu i wyskakują kolejne wyniki wyszukiwania które czasami aż się proszą żeby je powiązać. Wydaje sie że korzystanie z forum byłoby efektywniejsze z taką funkcjonalnością, gdy otwieram jakiś interesujący mnie wątek i widzę parę pokrewnych tematycznie wątków powiązanych z nim.

Nie mam pomysłu kto miałby miec uprawnienia do wiązania albo zatwierdzania wiązania, na razie rzucam taka myśl.

2

Myślałem o tym pare lat temu: https://github.com/adam-boduch/coyote/issues/235

W mojej głowie zrodził się pomysł, aby to podczas zapisywania. parser mógł "wyłuskać" adresy i zapisać je do tabeli. Wówczas takie adresy powiązane z danym wątkiem (często użytkownicy w postach odsyłają do stron "potomnych") mogłyby być wyświetlane w kolumnie po prawej stronie.

0

Moje doświadczenia z automatyzacja takiego wiązania w systemach zadaniowych mówią że to rzadko się udaje. A to użytkownik oszczędza na tytule a to stosuje skróty myślowe itp. Dlatego napisałem że nie mam pomysłu jakby miało się odbywać takie wiązanie ani kto mógłby je "zatwierdzać" ale wynik takiej funkcjonalności wydaje się atrakcyjny.

Chyba żeby parses sobie szukał propozycji a jakas grupa użytkowników np. od poziomu reputacji mogłaby zatwierdzać proponowane wiązania i odrzucać pomyłki parsera

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1