Dotknięcie ekranu za pomocą C#

0

Witam,

Czy jest możliwość wywołania zdarzenia dotknięcia czy też klikniecia ekranu w określonych współrzędnych X Y, wyłącznie za pomocą kodu C# w Windows Phone. Wiem że są funkcję, które pozwalają wykryć w jakim miejscu dotknął ekranu użytkownik, ja jednak chciałbym to wykonać w druga stronę, i zasymulować dotknięcie ekranu programowo.

0

Dziękuję za pomoc, jednak to nie jest rozwiązaniem mojego problemu, ponieważ dotyczy to aplikacji Windows Phone, oczywiście poprawiłem to już w treści postu.

0

raczej się nie da - mógłbyś w ten sposób klikać sobie w reklamy, lub instalować inne aplikacje (też swoje, płatne), dlatego z poziomu zwykłej aplikacji nie powinno to być możliwe

możesz w ramach swojej aplikacji wywołać zdarzenie jakie wystąpiłoby po tapnięciu w dany element, ale kod zależy od elementu który chcesz "dotknąć"

0

Google podpowiada, że chyba faktycznie nie ma takiej udokumentowanej funkcji czy API. Ale może napisz dokładniej co chcesz zrobić, bo raczej można to rozwiązać w inny sposób.

0

Ten problem który chciałbym rozwiązać jest w tym temacie:
Wysłanie komunikatu z telefonu bez internetu

Jest to jednak odrębny pomysł, ponieważ chciałem wysłać sms za pomocą aplikacji, jednak aplikacja wysyła sms dopiero jak użytkownik to zatwierdzi przyciskiem "Wyślij", nie ma możliwości zrobienia tego wyłącznie programowo. Wpadłem na pomysł aby uruchomić aplikację w tle tak aby wyświetliła wiadomość i klikła za użytkownika aby ją wysłać, może jest to dziwne podejście do sprawy jednak szukam jakiegokolwiek działającego rozwiązania. W androidzie nie ma z tym żadnego problemu więc nie spodziewałem się że w Windows Phone będzie.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1