Wysłanie komunikatu z telefonu bez internetu

1

Witam,

Chciałbym programowo za pomocą Windows Phone wysłać sms lub zadzwonić jednak oba podejścia na etapie końcowym wymagają reakcji użytkownika w postaci kliknięcia w przycisk, programowo jedynie możemy wygenerować sms lub gotowość do dzwonienia.

Możliwym rozwiązanie dla nas to jest jakikolwiek sposób, który umożliwi nam przesłanie jakiekogolwiek komunikatu, gdziekolwiek choćby na zewnetrzny serwer lub inny telefon. Próbowaliśmy na chwilę włączyć transmisję danych, jednak programowo jest to także problem. Nie może być to wifi ponieważ w naszym przypadku wyklucza to ograniczona dostępność, w ostateczności transmisja danych jednak udostępniona jedynie na chwilę lecz jak wspominałem nie możemy tego zrobić programowo.

Wszystkie, podobne tego typu rozwiązania korzystające jedynie z zasięgu GSM pozwalające wysłać komunikat programowo bez akcji użytkownika bardzo mile widziane.

0

Nie wiem czy dobrze myślę ale może trochę naprowadzę.
Poczekać aż użytkownik połączy się z Wi-Fii/włączy pakiet danych i wtedy przesłać dane.

0

No niestety nie możemy czekac, musi się to stać w określonym czasie nie zależnie od tego czy użytkownik włączy internet czy też nie.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1