Kontrolki telerikowe ?

Odpowiedz Nowy wątek
2011-09-16 09:59
asp
0

Mam na RadAjaxPanelu miedzy innymi dwie kontrolki jedna to combo box ale dziala jak zwykla dropdownlista + wizualne bajerki i zwyklego ddl. Teraz tak, w tym telerikowym ddl wybieram sobie jakas wartosc ktora pod odpowiednim warunkiem inicjalizuje lub nie 2 ddl'a ale dziala to tylko podczas pierwszego uruchomienia czyli jezeli po raz drugi wybiore cos w telerikowym ddl to aplikacja sie zawiesza i kreci mi sie klepsydra jakbym jej nie zamknal to by sie chyba wykonywala do konca swiata + 1 dzien dluzej,jak myslicie co moze byc nie tak?Dlaczego podczas 1 wyboru wartosci wszystko smiga a gdy wybieram juz inna wartosc to sie wiesza?

Pozostało 580 znaków

2011-09-16 12:22
2
asp napisał(a)

jak myslicie co moze byc nie tak?Dlaczego podczas 1 wyboru wartosci wszystko smiga a gdy wybieram juz inna wartosc to sie wiesza?

Bo coś zwaliłeś.

Zanim zaczniesz narzekać, że dostałeś chamską odpowiedź, zastanów się, dlaczego mielibyśmy Ci wróżyć? Bo bez kodu można co najwyżej powróżyć. ;]
Być może w zdarzeniu bindowania comboboxa albo ładowania strony/kontrolki nie sprawdzasz czy to jest postback, i wykonujesz jakiś kod, który z braku odpowiedniej inicjalizacji rzuca NullReferenceException.


"HUMAN BEINGS MAKE LIFE SO INTERESTING. DO YOU KNOW, THAT IN A UNIVERSE SO FULL OF WONDERS, THEY HAVE MANAGED TO INVENT BOREDOM."
edytowany 3x, ostatnio: somekind, 2011-09-16 12:23

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz
Liczba odpowiedzi na stronę

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0