Front-end Developer

Friendly Media Group

8 000 - 10 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Framework
Inne

O Nas Friendly Media Group, będące częścią Fine Line Services Asia Ltd, świadczy wysoko jakościowe usługi IT dla podmiotów należących do grupy kapitałowej. Bazujemy na najnowszych rozwiązaniach z zakresu technologii internetowych i rozwiązań mobilnych.

W związku z otwarciem biura we Wrocławiu, poszukujemy doświadczanych Front-end Developerów, oferując atrakcyjne warunki współpracy.

Twoje Zadania

Zakres pracy obejmuje programowanie warstwy front-endu dla aplikacji i serwisów internetowych oraz aplikacji mobilnych. Jako Front-end Developer wejdziesz w skład już istniejącego zespołu, a także będziesz współpracował z innymi zespołami takimi jak programiści, graficy oraz analitycy i projektanci interakcji. Gwarantuje to realizację różnorodnych i ciekawych projektów.

Oczekiwane Umiejętności

  • Wyższe wykształcenie techniczne lub zbliżone
  • Trzy lata doświadczenia na stanowisku Front-end Developer
  • Zaawansowana znajomość HTML5, CSS3, JavaScript poparta zrealizowanymi projektami
  • Znajomość bibliotek / frameworków opartych o JavaScript (jQuery, AngularJS)
  • Znajomość zagadnień związanych z RWD i przygotowaniem front-endu na platformy mobilne (Bootstrap)
  • Znajomość zagadnień developerskich związanych z Ajax, REST, JSON
  • Znajomość modelu MVC
  • Umiejętność pracy z pakietem Photoshop
  • Dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość jednego z języków programowania
Nasza Oferta

  • Doskonałe warunki pracy (praca w dzielnicy Biskupin, w dobrze położonej i wyposażonej willi-biurze)
  • Interesujące i zawsze precyzyjnie zdefiniowane zadania
  • Elastyczny czas pracy i poszanowanie dla Twojego życia osobistego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy
  • Możliwości rozwoju związane z pracą w międzynarodowej firmie
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie oraz opowiedzieć nam o sobie, to wyślij CV na adres [email protected].

Zapraszamy do wspólnej pracy!

Pamiętaj proszę o dodaniu następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883)."

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Prysznic
  • Domowa atmosfera

O Friendly Media Group

Friendly Media Group, as a part of Fine Line Services Asia Ltd, provides reliable IT services, using the latest innovations in IT and mobile OS, for stakeholders in our Business Group.