Senior Quality Engineer

j-labs software specialist Sp. z o.o.

5 700 - 9 200 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2008 Rok założenia firmy

  • http://www.j-labs.pl WWW

Język programowania
Narzędzia

  • Zespoł pracuje nad aplikacją, która służy do zarządzania podróżami. Dzięki niej z łatwością możemy zaplanować naszą podróż od początku do końca. Jest ona cały czas rozwijana o nowe funkcjonalności.
  • Grono użytkowników aplikacji powiększa się z miesiąca na miesiąc o ponad 250 000 użytkowników – w tej chwili jest ich już ok. 6 000 000!
  • Odbiorcą aplikacji są głównie klienci zagraniczni – linie lotnicze, agencje turystyczne, korporacje.
  • Zespół w tej chwili składa się z 6 osób: 5 Developerów, 1 Team Leader.
  • Technologie stosowane w projekcie:
    - Back-end: Java, Hibernate, Spring, Jenkins.
    - Front-end: JavaScript, Bootstrap, jQuery, RequireJS, LESS/CSS,
    - Do automatyzacji testów używane są: TestNG, Selenium WebDriver.
    - Bazy danych: Oracle, MySQL.
    - Serwery aplikacyjne: Apache Tomcat, JBoss.
    - Repozytoria: GIT.
  • Development oparty jest o SCRUM, pracują w 2 tygodniowych sprintach (codzienne stand-up'y).
  • Są elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej po wdrożeniu do projektu
    (1-2 dni/tydzień).
  • Jest możliwość uczenia się od osób bardziej doświadczonych.

Wymagania

Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w testowaniu aplikacji.
  • Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych na podstawie otrzymanej specyfikacji wymagań.
  • Wiedza i doświadczenie w automatyzacji procesu testowania.
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami automatyzującymi proces testowy (np. Selenium, JMeter, SoapUI).
  • Znajomość języków Java, Python lub C#.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Obowiązki:
  • Tworzenie przypadków testowych i procedur testowych opartych na specyfikacji.
  • Przeprowadzanie testów automatycznych oprogramowania (TestNG, Selenium WebDriver).
  • Rozwijanie testów automatycznych w języku Java.
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych, regresyjnych, użyteczności.
  • Raportowanie błędów (JIRA).
  • Rozwój i ulepszanie środowisk testów automatycznych.
  • Przygotowywanie dokumentacji testowej.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • budżet szkoleniowy w wysokości 3000 PLN

O j-labs software specialist Sp. z o.o.

j-labs: więcej możliwości

Co nas wyróżnia?
  • w j-labs dajemy Ci realne narzędzie rozwoju – dedykowany budżet szkoleniowy w wysokości 3000 PLN – sam zdecydujesz na jakie szkolenia, książki, konferencje i certyfikacje chcesz go wydać,
  • w j-labs dopasujemy Ci projekt zgodnie z Twoim doświadczeniem i oczekiwaniami,
  • w ramach j-labs możesz zmieniać projekty,
  • w j-labs wierzymy w ludzi, szanujemy naszych Pracowników i traktujemy ich po partnersku,
  • proponujemy również współpracę B2B.