To ogłoszenie wygasło w dniu 2015-11-15 14:39.
CRT Capital Sp. z o. o.

Programista PHP

Poszukujemy programisty PHP do dynamicznie rozwijającego się startupu Gamereer. Naszą misją jest dostarczanie wysokiej klasy rozwiązań Human Resources Management System wspierających pracę działów personalnych oraz pomagających w lepszym zarządzaniu talentami wewnątrz organizacji. OFERUJEMY:

• Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin
• Możliwość pracy z doświadczonym Project Managerem
• Nowoczesne biuro w Gdańsku – Olivia Business Centre

Wymagania

ZAKRES ZADAŃ:
  • Rozwój systemu klasy HRMS
  • Programowanie w warstwie logiki biznesowej w PHP
  • Rozwój architektury i tworzenie nowych funkcjonalności
OCZEKUJEMY:

  • Doskonałej znajomości PHP5
  • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL/Postgre)
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Dużej samodzielności w działaniu i umiejętność ustalania priorytetów
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Znajomości systemów kontroli wersji
MILE WIDZIANE:

  • Znajomość FiWARE
  • Znajomość HTML5/CSS3/JavaScript (Bootstrap)

Gamereer - Motywuj świadomie. Każdego dnia. Przez kompetencje.