Programista PHP

CRT Capital Sp. z o. o.
Język programowania
Baza danych
Inne

Poszukujemy programisty PHP do dynamicznie rozwijającego się startupu Gamereer. Naszą misją jest dostarczanie wysokiej klasy rozwiązań Human Resources Management System wspierających pracę działów personalnych oraz pomagających w lepszym zarządzaniu talentami wewnątrz organizacji. OFERUJEMY:

• Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin
• Możliwość pracy z doświadczonym Project Managerem
• Nowoczesne biuro w Gdańsku – Olivia Business Centre

Wymagania

ZAKRES ZADAŃ:
  • Rozwój systemu klasy HRMS
  • Programowanie w warstwie logiki biznesowej w PHP
  • Rozwój architektury i tworzenie nowych funkcjonalności
OCZEKUJEMY:

  • Doskonałej znajomości PHP5
  • Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MySQL/Postgre)
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Dużej samodzielności w działaniu i umiejętność ustalania priorytetów
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Znajomości systemów kontroli wersji
MILE WIDZIANE:

  • Znajomość FiWARE
  • Znajomość HTML5/CSS3/JavaScript (Bootstrap)

Metodologia pracy

O CRT Capital Sp. z o. o.

Gamereer - Motywuj świadomie. Każdego dnia. Przez kompetencje.