Senior Java Developer - Team Leader

IT Recruitment

od 8 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Szanowni Państwo,

Reprezentuję Agencję Doradztwa Personalnego.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Kielce Zakres obowiązków:

-przygotowywanie założeń architektonicznych tworzonych rozwiązań,
-prowadzenie prac programistycznych w zespole specjalistów,
-udział w programowaniu w ramach realizowanych projektów,
-udział w spotkaniach z klientami w zakresie technicznych aspektów stosowanych rozwiązań,
-udział w spotkaniach z zespołami programistów z pozostałych lokalizacji firmy.

Klient oferuje:
-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji – od 8000 zł brutto.
-pracę w młodym, ambitnym zespole i miłej atmosferze,
-pracę przy realizacji dużych projektów (również dla klientów międzynarodowych),
-możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
Wynagrodzenie: do ustalenia podczas negocjacji na spotkaniu z Klientem
Biorąc udział w procesie niczym Pan nie ryzykuje, ponieważ Pana profil przedstawiamy bez Pana danych kontaktowych.
Bardzo proszę o informację czy byłby Pan zainteresowany wzięciem udziału w rozmowach.
W przypadku zainteresowania proszę o przesłanie CV na poniższe dane.

Klaudia Szmidt
[email protected]
Tel.kontaktowy: 533 033 035

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów: -co najmniej 2 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu systemów w oparciu o technologie JAVA / JEE,
-znajomość technologii webowych (np. JSP, JSF, Spring, Struts, XML, Web Services, Servlets, HTML, JavaScript, SOAP),
-umiejętność tworzenia architektury rozwiązań,
-doświadczenie w realizacji projektów przy zachowaniu komunikacji z klientem,
-umiejętność myślenia analitycznego,
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
-łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność współpracy w zespole,
umiejętność dystrybuowania zadań w zespol.

Mile widziane:
-znajomość języków programowania: PHP, Python, .NET, Perl,
-doświadczenie w kierowaniu zespołem programistów.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole projektowym.

O IT Recruitment

IT RECRUITMENT
Zainteresowanych kandydatów serdecznie zapraszam do kontaktu.
CV należy przesyłać na podany adres mailowy:
Marta Kruszyna
533 033 035