Programista Responsive Web Design

Zegarek.net

od 2 500 zł netto

Język programowania
Inne

Opis oferty

Główne zadania:
aktualizacja i modernizacja istniejących serwisów internetowych ze szczególnym uwzględnieniem Responsive Web Design
optymalizacja stron pod kątem SEO Oczekiwania:
biegła znajomość HTML5, CSS3
dobra znajomość jQuery, Javascript oraz Twitter Bootstrap 3
doświadczenie w tworzeniu stron WWW poparte portfolio
doświadczenie w pracy z aplikacjami internetowymi
umiejętność tworzenia stron WWW pod różne przeglądarki internetowe, w tym na urządzenia mobilne
umiejętność tworzenia responsywnych stron WWW
znajomość najnowszych rozwiązań technologii internetowych
znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
dobra organizacja pracy i uporządkowane pisanie kodu

Mile widziane:
znajomość PHP
znajomość OsCommerce
umiejętność optymalizacji kodu HTML / CSS / JS pod kątem wydajności w dużych systemach e-commerce
umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy
podstawowa znajomość zasad użyteczności i dostępności stron internetowych
zmysł estetyczny

Oferujemy:
pracę stałą w pełnym wymiarze godzin
atrakcyjne wynagrodzenie
zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
rozwój zawodowy
miłą atmosferę pracy

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowy parking
  • Elastyczne godziny pracy

O Zegarek.net

Sprzedaż detaliczna i internetowa.