IT support

Domino Polska
  • Umowa o pracę Umowa

Międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, z ciekawą i dynamiczną kulturą organizacyjną, dającą szerokie możliwości rozwoju, poszukuje osoby na stanowisko:

IT support z j. niemieckim

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • praca w dużej, międzynarodowej firmie

Wymagania

Zadania:
  • obsługa klienta obcojęzycznego
  • przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników
  • realizacja i kontrola rozwiązań
  • zakładanie i sprawdzanie certyfikatów
  • standaryzacja wiadomości

Wymagania:
  • wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie IT)
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku HelpDesk/ServiceDesk
  • mile widziana znajomość standardów EDIFACT, komunikacji AS2/X400
  • znajomość pakietu Office
  • mile widziana znajomość podstaw SQL
  • komunikatywność, dokładność, zdolności analityczne i samodzielność w działaniu