Web Developer (Programista)

Reed Personnel Services Poland Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Inne

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku. W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing.
Poszukujemy Kandydatów do dużego przedsiębiorstwa należącego do spółki holdingwej na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Aplikuj do nas jeśli jesteś osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną, potrafiącą pracować w zespole i radzić sobie w złożonych sytuacjach. Twoje obowiązki na stanowisku:
• Opracowywanie i programowanie aplikacji webowych w językach HTML, PHP,JavaScript, MYSQL, CSS,
• Programowanie usług sieciowych w językach Java, PHP, XML umożliwiających serwisowi komunikację z innymi systemami w celu wymiany danych (API komunikacyjne),
• Usprawnianie obecnych funkcjonalności serwisu,
• Tworzenie nowych/modyfikacja istniejących rozwiązań na potrzeby serwisu,
• Monitorowanie sprawności działania serwisu oraz bieżące usuwanie usterek,
• Administracja i konfiguracja serwerów Linux-owych oraz usług (www, ftp, mysql, mail),
• Projektowanie, wdrażanie i implementacja nowych rozwiązań przy użyciu innowacyjnych technologii
• Pisanie i tworzenie w Bash, PHP, Perl skryptów automatyzujących powtarzalne zadania.

Oczekujemy od Ciebie:
• Doświadczenia na podobnym stanowisku w projektach komercyjnych,
• Wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego (lub studenci 4-5 rok),
• Dobrej znajomości języka angielskiego ,
• Dobrej praktyczna znajomość standardów oraz technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript/Ajax, jQuery, REST)
• Umiejętności posługiwania się formatem JSON/XML z poziomu JavaScriptu
• Wiedzy na temat UX, usability,
• Umiejętności pisania czytelnego kodu oraz dbałości o szczegóły.

Dodatkowym Twoim atutem może być:
• Znajomość zasad projektowania graficznego,
• Znajomość systemów zarządzania projektami i kontroli wersji (Redmine, Git),
• Doświadczenia w budowie serwisów mobilnych oraz RWD.

Możemy Ci zaoferować:
• Współpracę na zasadzie umowy zlecenia lub własnej działalności gospodarczej na okres próbny z możliwością przedłużenia w oparciu o umowę o pracę,
• Dostęp do najnowszych technologii,
• Możliwość realizacji własnych pomysłów w ramach projektów
• Elastyczne godziny pracy
• Przyjazną atmosferę.