Data Analyst

Altimi Solutions Sp. z o.o.
Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Inne

Dla jednego z naszych Klientów - międzynarodowej firmy konsultingowej, poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Data Analyst Lokalizacja: Wrocław
Projekt: Długoterminowy, pełen etat

Zadania:

• Wykonywanie testów i proponowanie usprawnień w architekturze oprogramowania,
• Obsługa infolinii i przygotowanie planu poprawy oprogramowania,
• Praca na drugiej linii wsparcia dla użytkowników,
• Koordynowanie procesu licencjonowania oprogramowania,
• Przygotowywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z zakresu informatyki),
• Doświadczenie w opracowywaniu i testowaniu aplikacji (mile widziane w branży przemysłowej),
• Znajomość VBA,
• Mile widziane zainteresowanie rozwojem technologii wytwarzania produktów,
• Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

• Dużą samodzielność w projekcie,
• Pracę przy ciekawym projekcie, w międzynarodowym środowisku,
• Stabilność zatrudnienia,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych,
• Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji i współpracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV w języku angielskim.