PROGRAMISTY BAZ DANYCH

PGBHR

od 4 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Baza danych

Agencja Personalna PGB HR dla jednego ze swoich klientów – jednej z prężnie rozwijających się firm z branży IT – poszukuje osoby na stanowisko: PROGRAMISTY BAZ DANYCH
do Przemyśla
(po około 3 miesiącach możliwa realizacja zadań online)

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Bardzo ambitne projekty
  • Miły zespół współpracowników
  • Delegacje zagraniczne
  • Wsparcie szkoleniowe

Wymagania

ZADANIA:
  • Projektowanie i budowa systemów bazodanowych;
  • Utrzymanie i optymalizacja baz danych

WYMAGANE:

  • Dobra znajomość co najmniej jednej z baz: MS SQL (preferowane), MySQL, PostgreSQL, Oracle

  • Sprawne posługiwanie się językiem SQL (znajomość TSQL będzie dodatkowym atutem), procedury składowane, wyzwalacze (triggery) itp.

  • Umiejętności z zakresu projektowania i optymalizacji baz danych

  • Dobra znajomość systemu Windows
    Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Chęć nauki i poszerzania umiejętności.
MILE WIDZIANE:

  • Znajomość nierelacyjnej bazy danych
  • Doświadczenie programistyczne
  • Umiejętność tworzenia procedur CLR