Programista JavaScript, interaktywne aplikacje 3d WebGL

5 000 - 6 000 zł netto

  • Umowa zlecenie Umowa

Język programowania
Baza danych

Witam serdecznie, Poszukuję doświadczonego programisty do pomocy przy tworzeniu interaktywnych aplikacji 3d WebGL. Doświadczenie w pracy z 3d czasu rzeczywistego jest mile widziane, ale w przypadku znajomości JavaScript, na wysokim poziomie, nie jest konieczne. Większość prac będzie polegała na integracji funkcji i metod z wcześniej opracowanych prototypów.

Praca jest dostępna od ręki. Szczególnie polecam tę ofertę dla pasjonatów oraz osób chętnych do nauki.

Z gory dziękuję za zainteresowanie oraz zachęcam do składania ofert

Wymagania

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość JavaScript,
- mile widziane doświadczenie w pracy z projektami 3d czasu rzeczywistego,
- znajomość sql,
- ewentualne doświadczenie w pracy w Magento,
- modularny kod. Obowiązki:
- integracja funkcji i metod z prototypowych projektów,
- opracowywanie modułów komunikacji z Magento i bazą danych(opcjonalnie).