Web Developer

dotCommunity
Język programowania
Baza danych

dotCommunity jest firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacjach IT.
Dla jednego z naszych Klientów – wiodącego twórcy oprogramowania rozrywkowego w Polsce szukamy osób, które dołączą do zespołu Web Developerów.
Lokalizacja: Kraków

Nasz Klient oferuje:
• pracę w bardzo ciekawej i nowej branży
• możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz B2B
• pracę w zespole Scrumowym
• niekorporacyjne środowisko pracy
• duże możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwoju zawodowego
• twórczą i przyjazną atmosfera pracy
• pakiet socjalny z prywatną opieką medyczną oraz kartą Multisport
• kursy językowe
• ...i wiele innych!

Wymagania

Obowiązki:
• rozwój i utrzymanie serwisów gier online
• integrowanie gier z serwisami społecznościowymi oraz stronami partnerów
• rozwijanie usług sieciowych na potrzeby gier
• optymalizacja istniejących serwisów i usług
• dbanie o jakość tworzonych rozwiązań oraz ciągła poprawa jakości rozwiązań już istniejących
• praca w zespole Scrum Wymagania:
• znajomość PHP 5, JavaScript, HTML/CSS, SQL
• doświadczenie w pracy z przynajmniej jednym dużym frameworkiem web
• umiejętność projektowania relacyjnych baz danych
• znajomość technik i narzędzi które w tym pomagają: unit testing, continuous integration, systemy budowy projektów, kontrola wersji
• dobre umiejętności komunikacyjne i chęć do współpracy
• chęć do nauki nowych technologii i ciągłego doskonalenia

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy z bazami typu NoSQL
• doświadczenie w pracy z node.js

Metodologia pracy

O dotCommunity

dotCommunity to nowa firma na polskim rynku rekrutacyjnym. Firma została stworzona przez ludzi, którzy od wielu lat związani są z rekrutacjami IT na rynku polskim i międzynarodowym. Jesteśmy specjalistami, którzy zdobywali swoje doświadczenia pracując zarówno dla małych lokalnych firm jak i dla dużych, międzynarodowych, rozpoznawalnych na całym świecie koncernów. Zespół dotCommunity to grupa specjalistów w swojej dziedzinie, ale i przyjaciół, wspierających się wzajemnie i pomagających sobie w najtrudniejszych sytuacjach.