Android Developer

Connectmedica Sp. z o.o.
Język programowania
Narzędzia
Inne

Opis Stanowiska<h5, ?form-control?="">Realizujemy nowy projekt, dlatego do naszego zespołu developerskiego poszukujemy programisty, który będzie z nami współtworzył innowacyjny system w obszarze zdrowia.

Zadania:

Tworzenie i wsparcie natywnych aplikacji na platformę Android (Smartfony, Tablety).  Projektowanie, implementacja, testowanie oraz utrzymanie oprogramowania (projekty prowadzone wg. metodyki Agile).  Tworzenie nowych rozwiązań i koncepcji w ramach istniejących rozwiązań.Opracowywanie i przestrzeganie standardów kodowania.  Aktywne uczestniczenie w fazie implementacji oraz testów aplikacji.

Wymagania

Wymagania
Minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji na system Android,  poparte portfolio aplikacji (Google Play).
Ukończone studia magisterskie/inżynierskie na kierunku informatyka lub pokrewnym.
Bardzo dobra znajomość języka JAVA i środowiska Eclipse.
Bardzo dobra znajomość systemów kontroli wersji (GIT, SVN) z uwzględnieniem pracy wielu osób na jednym repozytorium.
Projektowanie oprogramowania wg. Design Patterns, OOD, .itp.
Samodzielność, inicjatywa w działaniu i rozwiązywaniu problemów.
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
Znajomość metodologii SCRUM.
Umiejętność testowania aplikacji.

Oferujemy

Unikalną możliwość uczestniczenia w procesie tworzenia innowacyjnego systemu w obszarze zdrowia.

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zaplanowaną ścieżkę rozwoju kariery oraz szkolenia zawodowe.

Elastyczne godziny pracy.

Możliwość realizacji innowacyjnych projektów dla kluczowych klientów w branży farmaceutycznej.

Przyjazną atmosferę pracy w ciekawym i zgranym zespole.

Metodologia pracy

O Connectmedica Sp. z o.o.

O Firmie

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.
Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com