Oferta pracy dla Programisty .NET c# we Wrocławiu!

IT Kontrakt

Obecnie dla naszego klienta - firmy o ugruntowanej pozycji na rynku - z sektora finansowego poszukujemy osób na stanowisko:
Programista .NET C#

Oferujemy:
Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
Stabilną pracę wśród profesjonalistów
Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Prywatną opiekę medyczną Zainteresowane osoby prosimy o kontakt bezpośredni: [email protected], Tel.kom.: +48 501 453 188

Wymagania

Obowiązki:
Tworzenie oprogramowania, według dokumentacji zapisanej w UML, w technologiach C# i ASP .NET (3.5) w oparciu o MS SQL Server (od 2005)
Udział w tworzeniu kluczowych systemów wspierających zarządzanie produktami finansowymi, sprzedaż i komunikację
Raportowanie statusu wykonywanych zadań do Project Managera IT
Dbałość o optymalizację kodu
Udział w tworzeniu procedur wdrożeniowych Wymagania:
Minimum roczne doświadczenie w programowaniu wielowarstwowych aplikacji webowych
Bardzo dobra znajomość technologii .NET C#, ASP .NET i TSQL
Znajomość AJAX
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną
Mile widziana znajomość ASP 3.0 i technologii COM+

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.