Serwisant urządzeń uzdatniania wody

Find Staff

Dla naszego Klienta poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku: Serwisant urządzeń uzdatniania wody
Miejsce pracy: Warszawa

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji na adres: [email protected]
z dopiskiem w tytule wiadomości „Pracownik serwisu" lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 601 641 889.

Wymagania

Zakres obowiązków:
• montaż/składanie urządzeń technicznych
• montaż hydrauliczny
• rozruch techniczny
• prowadzenie rejestru rozruchów i napraw
• tworzenie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie
• znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
• min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• znajomość urządzeń technologii uzdatniania wody
• dyspozycyjność
Oferujemy:
• umowę o pracę
• wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia