Senior .NET Developer

TeamQuest Sp. z o.o.

16 000 - 20 000 zł netto

Nasz klient od ponad 17 lat tworzy i dostarcza oprogramowanie do zarządzania bezpieczeństwem IT na rynki europejskie i światowe.

Nr referencyjny: 4P202209/22090014

Obowiązki

  • Udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania.
  • Projektowanie i budowa nowych funkcjonalności.
  • Tworzenie i utrzymywanie testów.
  • Utrzymywanie wewnętrznej dokumentacji produktu.
  • Współpraca z innymi działami w zakresie wsparcia technicznego i wdrożeń.

Wymagania

  • minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego w roli programisty .NET
  • bardzo dobra znajomość C# i .NET 4.8 oraz 6.0
  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych i SQL (preferowane: PostgreSQL, SQL Server) i frameworków ORM (preferowany Entity Framework)
  • praktyczna znajomość wzorców projektowych, CQRS, SOLID
  • praktyczna umiejętność pisania testów jednostkowych i integracyjnych
  • doświadczenie w projektowaniu API (preferowane REST API)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji i literatury technicznej

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi DevOps
  • znajomość platform chmurowych (preferowany Microsoft Azure)
  • znajomość niskopoziomowych procesów systemu operacyjnego Windows

Oferujemy

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do nauki języków.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Spotkania integracyjne.
  • Brak dress code'u.
  • Dodatkowe świadczenia socjalne.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Dofinansowanie do wakacji dzieci.
  • Program rekomendacji pracowników.
  • Urlop na B2B.
  • Premie kwartalne.

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.