PROGRAMISTA SYSTEMÓW WBUDOWANYCH, UoP, UoD, B2B

Łukasiewicz – PIAP
Język programowania
Narzędzia
Inne

Lider robotyki mobilnej w Polsce, producent robotów pirotechnicznych, a jednocześnie dostawca innowacyjnych rozwiązań technicznych dla biznesu poszukuje osoby zainteresowanej tworzeniem nowych, wyrafinowanych technicznie produktów. Poszukujemy aktywnego, energicznego pracownika, potrafiącego zespołowo realizować projekty rozwojowe. Zatrudniona osoba stanie się częścią zespołu zapewniającego wsparcie w zakresie oprogramowania dla systemów wbudowanych. Praca ma charakter w równym stopniu badawczy, jak i aplikacyjny.

i. Zadania:
  • opracowywanie nowych rozwiązań dla pojazdów bezzałogowych w zakresie algorytmów (sterujących i akwizycji danych),
  • tworzenie oprogramowania dla systemów wbudowanych,
  • uruchamianie i testowanie kompletnych systemów,
  • tworzenie dokumentacji wykonywanych projektów,
  • współudział w przygotowywaniu raportów z zakresu prowadzonych prac,
  • techniczne wsparcie procesu przygotowania ofert na nowe projekty.
II. Wymagania:
  • wykształcenie wyższe magisterskie (magister inżynier) i roczne doświadczenie zawodowe,
  • bardzo dobra znajomość projektowania i programowania systemów w języku C/C++ i/lub Python,
  • znajomość JSON, UML, git,
  • doświadczenie w pracy z bibliotekami i narzędziami QT,
  • doświadczenie w programowaniu w środowisku Linux,
  • doświadczenie w uruchamianiu i testowaniu wytworzonego oprogramowania,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych, w tym wyszukiwania i stosowania dostępnych informacji (np. publikacji naukowych),
  • znajomość języka angielskiego (techniczny, komunikacja w mowie i piśmie).
III. Mile widziane:
  • doświadczenie z DevOps(Docker),
  • znajomość systemu Linux na poziomie jądra,
  • doświadczenie w projektach B+R.
IV. Oferujemy:
  • ciekawą, twórczą pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość weryfikacji innowacyjnych idei w praktycznych aplikacjach,
  • wiele ścieżek rozwoju kariery zawodowej,
  • wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy,
  • pracę w stabilnej firmie w dobrej atmosferze,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat, umowę o dzieło, B2B,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • przyzakładowy żłobek i przedszkole.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Darmowy parking
  • Siłownia
  • Konferencje
  • Telefon służbowy
  • przyzakładowy żłobek i przedszkole
  • dofinansowanie do wypoczynku

Praca w Łukasiewicz – PIAP

O Łukasiewicz – PIAP

Lider robotyki mobilnej w Polsce, producent robotów pirotechnicznych, a jednocześnie dostawca innowacyjnych rozwiązań technicznych dla biznesu poszukuje osoby zainteresowanej współtworzeniem nowych, wyrafinowanych technicznie produktów.