Junior Frontend Angular

Jobllegro

7 000 - 10 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Zakres zadań realizowanych na stanowisku:

tworzenie nowoczesnego interfejsu użytkownika,
implementacja nowoczesnych rozwiązań z wykorzystaniem najlepszych praktyk,
implementacja usług rest na potrzeby aplikacji webowych i mobilnych,
implementacja rozwiązań wykorzystujących web sockets,
udoskonalanie istniejących części systemu,
dokumentowanie własnych działań i rozwiązań,
współpraca przy planowaniu i implementacji testów jednostkowych/integracyjnych

Kwalifikacje i doświadczenie wymagane na tym stanowisku:

doświadczenie minimum pół roku
dobra znajomość angular,
dobra znajomość javascript/typescript, html5 i scss,
dobra znajomość architektury aplikacji webowych oraz wzorców projektowych,
umiejętność samodzielnego tworzenia czytelnego, testowalnego kodu zgodnie z najlepszymi praktykam,
znajomość popularnych frameworków testowych,
praktyczna znajomość systemu kontroli wersji git,
znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

Mile widziane:

umiejętności czytania notacji uml (praca w środowisku antrepryzę architect),
umiejętność pracy ze środowiskiem jira,
umiejętność analitycznego myślenia,
wiedza nt. procesu wytwórczego oprogramowania,
znajomość nativescript, node.js, docker

Oferowane korzyści
Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowę B2B (samozatrudnienie),
będziesz członkiem zespołu w którym będziesz miał realny wpływ na realizowane projekty,
pracę w oparciu o zwinne metodyki wytwarzania rozwiązań,
zapewniamy atrakcyjne i nowoczesne narzędzia pracy,
możliwość udziału w innowacyjnych i prestiżowych projektach medycznych,
zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie między innymi do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System),
zapewniamy przyjazną atmosferę pracy opartą na wzajemnym zaufaniu i pomocy
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
możliwość pracy zdalnej
elastyczny czas pracy
owocowe poniedziałki
spotkania integracyjne
parking dla pracowników
kawa, herbata gratis dla pracowników
karty przedpałacowe
dofinansowanie usług turystycznych, biletów do kina, teatru
świętowanie urodzin

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania