.NET Developer

IT KRD
  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 501-1000 pracowników Rozmiar firmy

  • 2003 Rok założenia firmy

  • http://it.krd.pl/ WWW

Realizujemy projekty z obszarów elektronizacji i automatyzacji komunikacji, ochrony danych, dostarczaniem informacji gospodarczych, automatyzacji procesów biznesowych i podobnych będących podstawą działalności operacyjnej spółek Kaczmarski Group. Wydajnie przetwarzamy duże ilości poufnych danych, i codziennie pracujemy nad rozwojem systemów, by dopasować skalę naszych rozwiązań do rosnących potrzeb naszych klientów biznesowych. W codziennej pracy kreujemy platformy pozwalające wspierać i rozwijać nasze operacje, a 90% prac to prace nad nowymi projektami. Mamy pełną odpowiedzialność za rozwój aplikacji we współpracy z zespołami Architektów i Analityków. Lubimy stack Microsoftu, MsSQL Server, .NET Core, microservices, CI/CD, Kubernetes, OpenShift itp.

Więcej szczegółów przy wirtualnej kawie z HR i Kierownikami Zespołów 😊

Zadaniami na stanowisku Programisty .NET będą:
  • Tworzenie nowych oraz rozwój istniejących komponentów systemu (.Net i .NET core, Microservices, REST, WCF, głównie backend w architekturze microservices)
  • Szerzenie dobrych praktyk programowania, automatyzacja procesów
  • Pisanie czystego i czytelnego kodu za pomocą .NET, integracje z systemami zewnętrznymi (m.in. Pay-Pal, CEIDG)
  • Współpraca z Architektami Systemów Informatycznych, Project Managementem oraz Product Ownerami
  • Poprawianie, aktualizowanie, refaktoryzacja oraz debugowanie kodu
  • Opracowanie dokumentacji zgodnie z zasadami SDLC
  • Udział w analizie wymagań biznesowych
  • Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych, testowanie i wdrożenie rozwiązań.

Stack: .NET, Visual Studio (najnowsze wersje), Octopus, Azure DevOps, TeamCity, Continuous Delivery and Integration, ReSharper Ultimate, Agile Methodologies i wiele innych!

Oferujemy:
  • Jeżeli lubisz squasha – będziesz miał/a go pod dostatkiem
  • Dogadujemy się w pracy i po godzinach (lubimy wspólne inicjatywy podróżnicze, ale też biegamy charytatywnie)
  • Dostęp do platformy Pluralsight, szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Zajęcia z j. angielskiego
  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie oraz Multisporta

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― GIT, SVN
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy ― Teams,
  • Code review ― Gitlab
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― Confluence
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Praca w IT KRD

O IT KRD

ITKRD = Turboskładcz wyjadaczy
Poznaj Departament IT - fundament działalności Krajowego Rejestru Długów SA :)

Kilka słów o nas:

Programiści: 5 MLN LINII KODU I CIĄGLE ROŚNIE
Jesteśmy najbardziej liczną grupą w dziale IT. Jest już nas kilkadziesiąt osób. Rozumiemy rekurencję, bo rozumiemy rekurencję.

Administracja i Serwis: 250m2 POWIERZCHNI SERWEROWNI
Dbamy o stabilność i niezawodność naszych serwerów, aplikacji i systemów. Uptime naszego zespołu wynosi 100%.

Testerzy 5 TYS. + ZGŁOSZONYCH BŁĘDÓW
Drobiazgowo weryfikujemy efekty pracy programistów. Jesteśmy bezlitośni i nieprzekupni. JIRĘ znamy na wylot.

Business Intelligence 10 ZAPYTAŃ NA MINUTĘ
Efektem naszej pracy są analizy i raporty, z których korzysta cała firma. Na codzień porozumiewamy się w języku SQL.

Webmasterzy 16 MLN ROZRÓŻNIANYCH KOLORÓW
Dokładamy starań, by na naszych witrynach używano więcej niż dwóch kolorów. Html, CSS i Javascript mamy w małym palcu (u nogi).

ABI ZERO LUK BEZPIECZEŃSTWA
Zapewniamy maksymalny poziom bezpieczeństwa informacji na poziomie całej organizacji. Z niszczarką jesteśmy na "ty".