Młodszy Inżynier Testów - Developer C

Phoenix Systems

5 000 - 13 000 zł brutto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Junior Poziom doświadczenia

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

  • 2012 Rok założenia firmy

  • https://phoenix-rtos.com/ WWW

Opis oferty

O Projekcie:
W związku z rozwojem systemu operacyjnego Phoenix-RTOS przeznaczonego dla Internetu Rzeczy, spółka Phoenix Systems poszukuje inżyniera testów, w celu wsparcia procesu testowania systemu oraz bazujących na nim urządzeń i aplikacji.

Obecnie tworzymy oprogramowanie, które będzie miało zastosowanie w nowoczesnych systemach samolotów i dronów. Naszym celem jest opracowanie nowego europejskiego systemu operacyjnego dla bezzałogowych statków powietrznych oraz stworzenie systemu, wyprzedzającego światowe standardy informatyki.

Twój zakres obowiązków:
· poznanie budowy systemu w praktyce,
· zapoznanie się ze środowiskiem budowania naszego systemu i uruchamiania systemu na różnych architekturach sprzętowych,
· przeprowadzanie testów i ich automatyzacja,
· praca twórcza wymagająca zaprojektowania systemu do testowania,
· rozwój narzędzi do testowania,
· analiza wymagań DO-178C,
· zaimplementowanie środowiska testowego realizującego przypadki testowe DO-178C,
· przeprowadzenie testów,
· analiza wyników,
· szukanie błędów,
· analiza architektury systemu operacyjnego,
· analiza kodu źródłowego,
· opracowanie zmian w oparciu o wnioski z analizy błędów.

Nasze wymagania:
· znajomość zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania (tworzenie przypadków testowych, tworzenie testów automatycznych, tworzenie planów testów, analiza wykrytych błędów, itp.),
· umiejętność tworzenia testów automatycznych z wykorzystaniem języka C,
· znajomość Python,
· umiejętność projektowania nowych przypadków testowych i udoskonalania już istniejących,
· znajomość architektury systemów komputerowych,
· znajomość zagadnień związanych z integracją sprzętu i oprogramowania,
· umiejętność pisania dokumentacji projektowej,
· znajomość systemu operacyjnego,
· umiejętność wniknięcia w kod i zrozumienia go,
· dociekliwość, poczucie odpowiedzialności inżynierskiej,
· upór w dążeniu do celu,
· cierpliwość,
· gotowość do stawiania czoła porażkom w drodze do sukcesu,
· analityczne myślenie,
· dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
· doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
· doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi continuous integration,
· doświadczenie w wykorzystaniu systemów kontroli wersji (github, gerrit),
· znajomość języka C++ i Bash.

Tak pracujemy nad projektem:
· Clean Code,
· code review,
· Continuous Integration,
· automatyzacja testów.

To oferujemy:
· udział w tworzeniu systemu operacyjnego, który ma wyprzedzać światowe standardy informatyki,
· możliwość pozyskania dogłębnej wiedzy o systemach operacyjnych,
· możliwość awansu zawodowego i rozwoju,
· stabilność zatrudnienia,
· elastyczne godziny pracy,
· przestronne biuro zlokalizowane w centrum Łomży,
· benefity pracownicze - prywatną opiekę medyczną, kartę multisport i zajęcia językowe,
· przyjazną i twórczą atmosferę pracy,
· atrakcyjne wynagrodzenie.

W celu złożenia aplikacji prosimy o przesłanie kopii najnowszego CV na adres: [email protected]

Odpowiadając na powyższą ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Phoenix Systems sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym zgodnie z Polityką Prywatności.

Jeśli chcą Państwo wziąć udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą spółkę, prosimy o załączenie do zgłoszenia rekrutacyjnego następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie przez Phoenix Systems sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych".

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Telefon służbowy
  • Szkolenia
  • Prysznic
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowa kawa i inne napoje

O Phoenix Systems

W Phoenix Systems rozwijamy system operacyjny Phoenix-RTOS.

Dzięki swej innowacyjności i rozwojowi jednego z pierwszych systemów operacyjnych dla Internetu Rzeczy jesteśmy rozpoznawalni na świecie.

Nasz system Phoenix-RTOS stosowany jest w produktach takich jak: koncentrator danych, inteligentny licznik gazu, inteligentny licznik energii.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych inżynierów oprogramowania zorientowanych na tworzenie technologii od podstaw i działalność badawczo-rozwojową.