Java Software Engineer

Visional Solutions
Język programowania
Inne

Poszukujemy pracowników na stanowisko Java Software Engineer w szybko rozwijającej się firmie z Doliny Krzemowej. Praca w naszej firmie jest szansą na wielki rozwój osobisty dla młodych programistów.
Osoby zainteresowane prosimy przesyłać swoje aplikacje na adres [email protected]
W skład aplikacji powinny wchodzić CV, list motywacyjny, referencje, ukończone kursy oraz wszystko co pozwoli udokumentować Państwa predyspozycje na powyższe stanowisko. CV i list motywacyjny muszą być zredagowane w języku angielskim.
Wszystkie dokumenty powinny w formie PDF. W tytule aplikacji proszę wpisać tytuł stanowiska.

Wymagania

Zakres obowiązków
In this role you will be developing the various aspects of the Vnomic core architecture in Java. Using your Java background, you'll design, implement, extend and optimize critical subsystems.
Wymagania
- Strong and current development experience in Java
- Skills in object oriented software design patterns, data structures, and algorithms, principles and best practices
- Understanding of the challenges in multi-threaded development (e.g deadlocks. race conditions) and practical techniques for addressing them
- Solid understanding of JVM, classloaders, garbage collection
- Experience with XML and JSON, Apache open source libraries
- Ability to analyze, debug, profile java applications
- Experience working with unit testing, source control, continuous integration, defect tracking and change management tools
- Familiarity with Linux/Unix environment

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje