Mid/Senior Frontend Developer

Selsey
  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 201-500 pracowników Rozmiar firmy

  • 2013 Rok założenia firmy

  • https://selsey.pl/ WWW

Język programowania
Inne

Opis oferty

Twoje zadania:

  • tworzenie i rozwój warstwy frontendowej platform Selsey
  • implementacja projektów graficznych w oparciu o WordPress
  • kodowanie kreacji mailingowych
  • współpraca z programistami back-end
  • dbanie o wysoką jakość kodu
  • aktywne uczestnictwo w kreacji i wizualizacji nowych projektów
  • praca w metodykach zwinnych

Oczekiwania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w realizacji projektów webowych
  • bardzo dobra znajomość JavaScript (ECMAScript 6+), CSS3 oraz HTML5
  • znajomość przynajmniej jednego z frameworków: React.js/ AngularJS/ Vue.js
  • doświadczenie w realizacji projektów stron internetowych w oparciu o WordPress
  • umiejętność przenoszenia projektów graficznych ze Sketch/ Adobe XD/ Figma
  • znajomość systemów kontroli wersji
  • mile widziane podstawy PHP, pozwalające na sprawnie wykorzystanie Wordpressa

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o preferowaną przez Ciebie umowę
  • szybką ścieżkę decyzyjną, dużą samodzielność i możliwość tworzenia własnych rozwiązań i narzędzi
  • bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i mienia, drużyna piłki nożnej)
  • możliwość pracy w trybie home office i elastyczne godziny pracy
  • darmowy parking
  • pracę w organizacji nastawionej na budowanie partnerskiej atmosfery i dobrych relacji (płaska struktura, imprezy integracyjne)

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Kuchnia
  • Darmowy parking

O Selsey

Jesteśmy jednym z największych w Polsce sprzedawcą mebli oraz dekoracji. Selsey działa na rynku od 7 lat, na 12 rynkach w Europie. Jesteśmy jednymi z największych dostawców Amazon, Wayfair oraz Groupon. Financial Times uhonorował nas tytułem TOP1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie w 2020 r.

W ostatnim roku strukturalnie urośliśmy o 60% i nie zatrzymujemy się w rozwoju. Nasi pracownicy codziennie udowadniają nam, że w e-commerce nie ma rzeczy niemożliwych. Stawiamy na innowacyjność, dlatego docieramy do naszych klientów głównie online. Kreujemy trendy wnętrzarskie i oferujemy im produkty, dzięki którym realizują każdą, nawet najbardziej szaloną wizję aranżacji swoich domowych przestrzeni. Działamy w całej Europie, a zdecydowana większość naszego portfolio powstaje w Polsce.

Wiemy, że kreatywni i dobrze zmotywowani pracownicy to podstawa naszego sukcesu. Robimy więc wszystko, by czuli się w Selsey szczęśliwi. Stawiamy na nieformalną atmosferę w pracy oraz swobodę w działaniu. Wybieramy otwartość zamiast sztywnych procedur. Chodzimy w trampkach, ale nie mamy nic przeciwko lakierkom. Wygoda jest najważniejsza, nie tylko w pracy. Jesteśmy sobą, mamy wiele pasji, gonimy za rozwojem, a elastyczność i nieszablonowe myślenie wpisaliśmy w DNA w naszej firmy. Jeśli szukasz miejsca, gdzie każdy Twój pomysł będzie wysłuchany - dobrze trafiłeś. Selsey to Twój drugi dom :)