PHP Developer - MySQL

TeamQuest Sp. z o.o.

8 000 - 12 000 zł netto

Dla naszego Klienta, lidera branży e-commerce, którego stronę miesięcznie odwiedza 11 milionów użytkowników, oferującego ponad 150 tysięcy produktów, notującego stałe wzrosty zarówno pod względem obrotów jak i wielkości zespołu IT poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr referencyjny: 4P202011/20110028

Obowiązki

  • rozwój oprogramowania nowoczesnej platformy e-commerce,
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • naprawa zgłoszonych błędów.

Wymagania

  • doświadczenie w obiektowym programowaniu w PHP,
  • znajomość Symfony
  • znajomość bazy danych MySQL,
  • zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej.
  • podstawowa znajomość systemu Linux

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży e-commerce.

Oferujemy

  • elastyczne formy współpracy,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet socjalny.

Metodologia pracy

O TeamQuest Sp. z o.o.

TeamQuest is a Polish, fast growing Company, dealing with complex human resources services, especially in the recruitment of IT specialists.